22 Şubat Pazartesi burç yorumları

22+%C5%9Eubat+Pazartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

22 Şubat Pazartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 22 Şubat Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
22 Şubat Pazartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Sevgili Koç, bugün alışveriş konusunda istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. İyimser olabilirsiniz ama başladığınız işleri tamamlamama eğilimindesiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sevgili Boğa, bugün daha seri olmanız ve hemen harekete geçmeniz gerekiyor. Sosyal aktivitelere fazla para harcayabilirsiniz, dikkatli olun!
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sevgili İkizler, güne dinamik başlayacak ve hemen adapte olacaksınız. Cesur ve enerjik olacaksınız ama enerjiyi düzensiz bir biçimde harcamamalısınız.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sevgili Yengeç, bugün hareketli olaylar yaşasanız da, açık bir şekilde gelişmeyecek. Bugün pek çok şey rahatlıkla anlaşılacak kadar somut olmayabilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Sevgili Aslan, bugün kalabalık ve sosyal ortamlar son derece cazip gelebilir. Sosyal bir ortama katılmak isteyebilirsiniz ama sorumluluklarınız buna engel.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Sevgili Başak, sosyal statünüz yükselişte. Herkesin gözü üzerinizde iken özgüveninizin sağlam olması iyi bir şey, belirli bir güce sahip olabilirsiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Sevgili Terazi, uzak ya da yakın gelecekle ilgili planlar yapabilir, seyahat hayalleri kurabilirsiniz. Herkes sizinle her konuda aynı görüşte olmak zorunda değil.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Sevgili Akrep, bugün ortak gelirler ya da maddi olarak başkalarına bağımlı olduğunuz noktalarda hassas davranmanız gerekebilir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Sevgili Yay, eşiniz, uzun zamandır beraber olduğunuz kişi hatta varsa iş ortağınızla en ufak bir tartışmada çabuk alevlenebilirsiniz, fevri olmamaya çalışın.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Sevgili Oğlak, kendinizi çalışırken fazla yıpratmayın. İş evinizde fazla enerjik bir etki var, aşırıya kaçarsanız yıpratıcı olabilir. Her şeyin fazlası zararlıdır.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Sevgili Kova, bugün aşk, eğlence ve yaratıcılık evinizde enerji birikimi var. Bu etki aşk ilişkinize yoğun duygular ve tutku getirebilir.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Sevgili Balık, evinizle ve ailevi konularla ilgili bir gün olabilir. Anne baba ilişkileriniz ön plana çıkabilir. Halletmeniz gereken işler olabilir.
 
 
>