21 Şubat Pazar burç yorumları

21+%C5%9Eubat+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

21 Şubat Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 21 Şubat Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
21 Şubat Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Uzun yollarla ilgili fırsatlar elinize geçecek. Eski sevgililerle sosyal bir aktivite de karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı bulacaksınız. Değer yargılarınıza göre bazı insanlar seçiyor ve onlarla ilişkinize abartılı anlamlar yüklüyorsunuz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Şansınızın da desteği ile genel yaşamınız oldukça iyi ve başarılı geçecektir, yeni tanışmalar ve ilişkiler de bu dönemde gündeme gelebilir.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Hem karşı cins ilişkilerinde hem de sanatsal işlerde işler istediğiniz gibi olmayabilir. Bu da belki içinizden dışarıya atamadığınız sıkıntılardan kaynaklanıyordur.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Kariyer planlarınızı ve mesleki hedeflerinizi ilgilendiren önemli bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Ani karar almama konusunda dikkatli olmalısınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Kendinizi iş hayatında güvenli hissedebileceğini şartlar var. İş hayatının getirdiği sorumlulukları üstlenebilir, dikkat çekebilirsiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Yanınızda çalışan kişilerden, saygı ve disiplin bekleyen tavırlar içine girebilirsiniz. Yeni anlaşmalar yaparken; dikkatli davranmalısınız.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Yakında çok özlem duyduğunuz birini görme fırsatı yakalayacaksınız. Bir arkadaşınızla ilişkinizin geldiği yerden hiç memnun değilsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Bu dönemde kararlarınızdaki tutarlılık ve isabet şaşırtıcı olabilir. Hatta bu nedenle bazı dostlarınız sizden akıl danışacaklardır.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Kariyer hedeflerinizi tekrardan gözden geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Her zamanki gerçekçiliğinizle, daha mantıklı hedeflere kanalize olabilirsiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Dağınık düşüncelerinizi bir araya toplamalı aralarında ilişkisi olanları gruplandırmalısınız. Ancak bu şekilde yararlı şeyler üretebilirsiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Sorumluluklarınızın öne çıktığı bir gün. Siz yükümlülüklerinizi yerine getirirken, kendilerine karşı sorumlu olduğunuz şahısların da sizi izlemeleri olası.
 
 
>