20 Şubat Cumartesi burç yorumları

20+%C5%9Eubat+Cumartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

20 Şubat Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 20 Şubat Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
20 Şubat Cumartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Hareketli olacağınız koşullar bugün de devam etmekte ancak yaşanan gelişmeleri daha akılcı ve gerçekçi bir gözle ele alabilirsiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Arkadaşlarla olan ilişkilerinizde mesafeli olmanıza rağmen işbirliğine yönelik davranmak zorunda kalabilirsiniz. Anlaşmalardan yana bir sıkıntı yaşanabilir.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
İkili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda yolunda gitmeyen sorunlarınızı ele alabilir; gerçekçi bir gözle değerlendirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin...
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Bugün kontrol edemediğiniz gelişmelerin verdiği iç sıkıntısını yaşayabilir; kendi içinize çekilebilirsiniz. İlişkilerde başarısız olduğunuz hissine kapılabilirsiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
İşyerinde yaşanan pürüzleri gidermek elinizde. Sert olmamaya özen göstermeli, başka fikirlere de kulak vermelisiniz. Yeni ortaklıklara girebilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Hizmet ettiğiniz veya sizin hizmet aldığınız konularda sorunlarla karşılaşabilir; işbirliği içinde davranarak üstesinden gelebilirsiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Yurtdışı yolculuklarıyla alakalı gelişmeleri gerçekçi bir gözle değerlendirmeniz gerekebilir. Ancak son kararı almak için uygun bir gün olmayabilir.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
İşbirlikçi tutumun uzun vadede kazandıracağını unutmadan davranmalı; üstlerinize karşı tavırlarınızda diplomatik olmalısınız. Sağlığınıza dikkat edin.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
İkili ilişkiden yana arzu ettiğiniz gibi ilerlemek bugün zor olabilir. Sorumluluklarınızın bilincinde davranarak yaşanacak sorunların üstesinden gelebilirsiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Bugün finansal konularda önlemci ve temkinli davranmanızı gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Gereksiz harcamalarınızdan vazgeçmelisiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Bugün alacağınız kararları adaletli ve gerçekçi bir gözle değerlendirebilirsiniz. Yolculuklar, sözleşmeleri içine alan konularda iptaller gündeme gelebilir.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bir süredir içten içe sizi kararsızlığa iten düşüncelerden kurtulmak için harekete geçebilir; yeni kazanç sağlayacağınız fırsatları akılcı değerlendirebilirsiniz.
 
 
>