2 Ocak Pazar burç yorumları

2 Ocak Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

2+Ocak+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 2 Ocak Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
2 Ocak Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Aşk ile arkadaşlıkları birbirine karıştırmamaya gayret edin. Bir arkadaşınızın bu dönemde size aşık olma olasılığınız çok yüksek. Sağlığınıza dikkat edin...
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sıradan olaylara yönelerek kendinizi duygusal yönden motive etmeye çalışmalısınız. Böylece ruh halinizdeki dalgalanmaları kontrol edebilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
İş hayatınızda bir dengelenme söz konusu. Ne yapmak istediğinizi iyi bileceksiniz. Yeteneklerinizi işinizde kullanarak olumlu işlere imza atacaksınız.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Dün geceki sağlıklı ve dingin uykudan sonra sabahleyin pırıl pırıl uyanacaksınız. Bugünü yine sakin ve huzurlu geçirmek için elinizden geleni yapmalısınız.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Yıllardır unuttuğunuz bazı olayların yeniden gündeme gelmesi, belki de, çözümlenmesi gereken olaylara yeniden ayna tutacak. Sağlığa dikkat!
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
İşinizle ilgili konularda duygu ve düşüncelerinizi açıkça ifade etmeniz yöneticilerle bazı sorunlar yaşamanıza neden olabilir.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bugünlerde iş yoğunluğunuz hızlanacak.. Gelirleriniz artarken, bu çabalarınız sizi de yoracak. Kariyer yaşamınızda önemli bir yol katedeceksiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Birlikte olduğunuz insanın hayatındaki değişimlere karşı kayıtsız kalmanız, onun incinmesine ve size olan güvenini yitirmesine neden oluyor.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Bugün, zekanızı ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız. Yakın kan bağı olduğunuz kişiler, kardeşler ve akrabalarla duygusal bağlarınız güçlenecek.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Yapınıza ters gelse de, çevrenizle politik davranışlar içinde olacaksınız. Onlara tepki göstermeden, kendi isteklerinizi ustaca kabul ettirebilirsiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Çevreniz sizi ikna etmek için zorlanacaklardır.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün, enerjinizi düşük olması nedeniyle, yapmanız gereken bir çok işi yarım bırakmanıza neden olabilir. Karamsarlığa kapılmanız için hiçbir neden yok.
 
 
>