2 Ocak Cumartesi burç yorumları

2+Ocak+Cumartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 2 Ocak Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

2 Ocak Cumartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Herkes tarafından eli sıkı biri olarak bilinirken, bugün dostlarınızı şaşırtacak davranışlarda bulunabilirsiniz. İçinizde müthiş bir eğlenme ve harcama isteği var.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sizin için önemli olan bu dönemde yapacağınız değişikliklerin kaderinizi olumsuz yönde etkilememesi için doğru olanı yapmanızdır.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
İşe ait yoğunluk sürerken, amaçlarınızı yeniden gözden geçirmektesiniz. Ancak bu alanda istediğiniz ilerlemeler kolay olmayacak.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Kendinize çok güveniyorsunuz. İş yaşamınızda çok işinize yarayan bu özelliğiniz, özel yaşamınızda daha çok problem üretmeye yarıyor.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Sizi şaşırtacak biraz da kızdıracak bir haber söz konusu. Siz yine de kendinizi tutmalı ve vereceğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Başkalarından ilham alabileceğiniz konular öne çıkıyor. Yabancılarla ilgili uğraşlara daha fazla yönelebilir ve önceliklerinizi değiştirebilirsiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bugün hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ama bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Çevrenizdekilerin birçoğu sizi olduğunuz gibi kabul edebildiğine göre, bu şekilde davranmayıp sizi eleştirenlerin etkisine kapılmamalısınız.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Ortaklıkların maddi yanı sizi meşgul etmeye başlıyor. Ortak paralarda daha temkinli olmalısınız. Harcamalarınızın artabileceği koşullar olabilir...
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Kendinizle çok barış halinde olduğunuz bir özelliğiniz, bugünlerde küskünlüklere neden olabilir. Sağlık konularında bazı harcamalar söz konusu.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Geleceğe yönelik olumlu gelişmeler olabilir. Büyük bir para görülmemekle birlikte büyük bir ihtiyaç da yok. Bu konularda rahatsınız.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün, sosyal hayatınızda eğlenceli, aşk hayatınızda da son derece romantik anlar geçirme fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.
 
 
 
>