2 Mayıs Pazar burç yorumları

2+May%C4%B1s+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

2 Mayıs Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 2 Mayıs Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
2 Mayıs Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Başkalarının ilişkilerine ola bakışınız yanlış anlaşılmanıza yol açabiliyor. Özgürlük ve bağlanmak arasındaki çatışmalarınız, sizi çok yıpratıyor.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Eğer mesleki alandaki hedeflerinizde daha hızlı ilerlemekle ilgili bir isteğiniz varsa, bu alanda inisiyatif almaktan da çekinmemelisiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Maddi konulara yaklaşımınız ilginç. Parasal gücünüzü korumaktan yanasınız. Çevrenizin sizden beklediği, finans desteğinizi onlardan esirgememelisiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Ruhunuzun derinliklerinden çıkan negatif duygular, huzurunuzun kaçmasına ve kendinizi rahatsız hissetmenize neden olabilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Oldukça hareketli bir gün sizi beklemekte. Gün içinde zaman zaman gerilebilir ve bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Mücadeleye ve üretken olmaya gayet yatkınsınız. İlişkinizde o kadar ince detaylara takılıyorsunuz ki, bu bütünü görmenizi engelliyor.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Erken saatlerde yapacağınız bir görüşme çok olumlu geçecek. Beklentilerinizin karşılanabilir olduğunu görmek sizi çok sevindirecek..
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilirsiniz. İlişkileri çok ciddiye alıyorsunuz. Biraz daha az önem vermeniz, sevmediğiniz anlamına gelmez ki.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Konuşmalarınızda seçtiğiniz doğru sözcükler, mesajlarınızın etkili bir biçimde karşınızdakine ulaşmasında son derece olumlu bir etkiye sahip.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Beraberliklerinizde yoğun duygular içinde, fedakârlık sınırlarınızı aşan davranışlar içinde olacaksınız. Eğer, evli iseniz; eşinizle ilgili bağlarınız güçleniyor.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Yolculuklar ve yurt dışı görüşmeleri gündeme gelirken, bazıları daha önce birlikte çalıştığı kişilerle bir arada olacaktır. Beklediğiniz bir haber yakınınızda.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Çok yüksek bir zihinsel kapasite ile başlayacağınız günde, girişimlerinizin hiç birinden cevap alamamak, sıkılmanıza neden olabilir. Sağlığınıza dikkat edin.
 
 
>