2 Eylül Burç Yorumları

2+Eyl%C3%BCl+Bur%C3%A7+Yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Burç Yorumları, en çok merak edilen konular arasında. 2 Eylül Çarşamba gününe ait burç yorumları haberimizde bulunuyor.

 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 2 Eylül Çarşamba gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
2 Eylül Çarşamba Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Karşınızdaki insanların sizi meşgul ederek mücadele gücünüzü engelleyeceğini ve hedeflerinizden sapmanıza neden olacağını düşünebilirsiniz. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Enerjinizin düşmesinden dolayı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve sosyal ortamınızda fedakârlık yapmanız gerekebilir.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sizi uzun süredir yoran ve yük getiren ilişkilerden kopmak için gereken ortam oluşabilir. Yaşadığınız kararsızlıklar mücadele gücünüzü zayıflatabilir. 
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
İnançlarınızdan dolayı suçlanabilirsiniz. İletişiminizde yanlış anlaşılmalara çok açıksınız. Tartışmaya girmeden önce düşüncelerinizden emin olmalısınız.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Ekonomik konularda alacağınız risklerde ve vereceğiniz kararlarda dikkatli olmalısınız. Bugün alacağınız kararları her an değiştirebilirsiniz. 
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Düzenli gelirlerinizle ilgili risk almanız finansal hedeflerinizden sapmanıza neden olabilir. Borçlar ve alacaklar konusunda dikkatli olmalısınız. 
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
İçinizde biriktirdiğiniz öfke sinirlerinizi bozabilir ve enerjiniz düşmesine neden olabilir. Çalışma ortamınızda kararsızlıklarınız size çok şey kaybettirebilir. 
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Korkularınız ve düşmanlarınız; akrabalarınızla ve iş arkadaşlarınızla aranızı bozabilir. Sevdikleriniz için bazı fedakârlıklar yapabilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Gayrimenkul alım satımında ve taşınmayla ilgili konularda ani kararlar almamalısınız sonra pişman olabilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
İletişiminizde dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılabilir, çevrenizdekileri farkına varmadan üzebilirsiniz. Sezgilerinizin çok güçlü olduğu bir gündesiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Yolculuklarınızı ertelemeniz gerekebilir. Finansal konularda risk almanız veya borçlanmanız gelirlerinizde düzensizliğe neden olabilir. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Eşinizin, ortağınızın ya da partnerinizin eleştirileri ve saldırgan tavrı sizde hayal kırıklığına yol açabilir. Yine fedakârlık yapmak size düşebilir.
>