2 Ekim burç yorumları haberimizde

2+Ekim+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1+haberimizde
ABONE OL

2 Ekim Cuma Burç Yorumları, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 2 Ekim Cuma gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
2 Ekim Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Sorumluluklarınızı biliyor ve buna göre davranıyorsunuz. Hayattan alacağınız keyif bugün sizi tatmin etmeyebilir, moraliniz gün içinde kolay bozulacak.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sosyal ortamlarda şansınız yüksek olacak, yalnız, alacağınız haberler, duyacağınız şeyler moralinizi hemen bozabilir. Hemen karamsar olmayın.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün huzursuz ve yetersiz duygularla hareket edebilirsiniz. Arkadaşlarınız bazı konularda  moralinizi kolay etkileyecekler. Sağlığınıza dikkat!
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Arkadaşlarınızla aranızda iyi bir iletişim bağı oluşturacaksınız. İçinize doğan ve altıncı hissinizi harekete geçiren olaylar yaşamanız mümkün.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Arkadaşlarınız sizin yerinize plan ve program yapabilirler ama sizin  yalnız kalma isteğiniz  ve durgun tavırlarınız onlarla olan ilişkilerinizi zorlayabilir.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
İş hayatınızda sorumluluklarınızın farkında olacaksınız. Ortaklaşa hareket etmeniz gereken alanlarınızda bazı tatminsizlikler yaşayabilirsiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bugün istediğiniz sonuçlara rahatlıkla ulaşacaksınız. Göz önünde olacağınız alanlarda sevdiğiniz kişiyle aynı zevki ve duyguları paylaşamayabilirsiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Siz nasıl davranmanız gerektiğini bildiğiniz için insanlardan fayda sağlayacaksınız. Bir tek iş ve hizmet anlamında kolay tatmin olmayacaksınız.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Tutkularınız ve arzularınız konusunda anlaşmaya varmanız ve hayata aynı doğrultudan bakmanız  bu Pazar zor gözüküyor. Anlayışı elden bırakmayın.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Özel hayatınızda şefkatli ve duyarlı hareketleriniz aile hayatınızda alınganlık yapmaya ve her şeyi kişisel algılamanıza neden olabilir.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Aileniz ve ilişkileriniz arasındaki dengeyi sağlayacağınız ve karşı cinsle anlaşacağınız bir gün olacak. Sevdiklerinizin yükünü taşımak size ağrı gelmiyor.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün özel hayatınızda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Biraz üzerinizde biriken gerginliğinizi kenara atmakta fayda var. Sağlığınıza dikkat!
>