2 Ağustos Salı burç yorumları

2 Ağustos Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

2+A%C4%9Fustos+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 2 Ağustos Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
2 Ağustos Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Olayların duygusal boyutundan çok, mantıksal yönünü düşüneceğiniz bir gün içindesiniz. Kişisel özgürlüğünüzü sosyal ilişkilerinizle uyumlu şekilde kullanacağınız bir ortama hazırlanıyorsunuz. Oldukça yoğunsunuz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin, başkalarına yarar sağlaması size huzur veriyor.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
İş disiplininizi mükemmel sergileyeceksiniz. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. İş hayatınızda gizliliği tercih etmelisiniz. Bugün, bazı duygularınızı paylaşmadan önce beklemeli ve görüşlerinizi daha sonra ortaya koymalısınız.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Bugün çevrenizde inatçı kişiliğinizle göze çarpmanıza rağmen, aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Özellikle emir almaktan hoşlanmıyorsunuz. Duygusal hayatınızla iş yaşantınızı karıştırmak sizi huzursuz edebilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Arkadaş çevrenizde dürüstlüğünüzle tanınmanıza rağmen, düşüncelerinizi söylerken aşırıya kaçabilirsiniz. Karşılıklı çözümlerin ön planda olacağı bir gün yaşayacaksınız. Bugün kendinize güvenmeniz gerektiğini unutmayın.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Bugün kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız. Nasıl olsa her türlü probleminize çare bulabilecek bir kapasiteniz var. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle mantıksal açıdan bazı fikirleri paylaşacaksınız.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Sizi ilgilendiren tüm konulara kendinizi verecek ve başarınızı ortaya çıkaracaksınız. Israrcı davranışlarınızın altında geleneksel tavırlarınız yatıyor. Bugün, kendinizi dingin ve yaratıcı bir şekilde ifade etmelisiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bugün duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Duygularınızı istediğiniz gibi kullanacağız bir gün. Seçtiğiniz konuların çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Bugün, toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz. Çevrenizden etkilenmeye hazırsınız. Dikkatli olun.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön planda. Özellikle yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bakıyorsunuz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Hırslı tarafınız ön plana çıkıyor. İş açılımlarınız konusunda, daha dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. Size fikirlerini kabul ettirmeye çalışan çevrenize karşı savaş vermek zorunda kalabilirsiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Kişisel cazibenizden etkilenen birçok kişi size değişik tekliflerde bulunabilir. Geçici duygular yüzünden iş şartlarınızı zorlamamalısınız. Kişisel zevklerinizi karşı cinsle paylaşma konusunda cömert davranacaksınız.