19 Ocak Çarşamba burç yorumları

19 Ocak Çarşamba burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

19+Ocak+%C3%87ar%C5%9Famba+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 19 Ocak Çarşamba gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
19 Ocak Çarşamba Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Sevgili Koç; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgilendiğiniz bir gündesiniz ama sosyal çevrenizdeki otorite figürlerinden anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ayrıca ani harcamalar yapabilirsiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sevgili Boğa; evinizle ve ailenizle ilgilenebilirsiniz. Ani duygusal tepkiler verebilir ve isyankar bir tutum sergileyebilirsiniz dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Kariyer hayatınızdaki otorite figürleriyle anlaşmazlıklar yaşanabilir.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sevgili İkizler; kardeşler, yakın akraba, komşularınızla ilgilenebilirsiniz. Eğitim ve iletişimde ani problemler yaşanabilir. Trafikte ise dikkatli olmalısınız. Özellikle 31 Mayıs-11 Haziran doğumlu ikizler için olumlu bir gün sizi bekliyor. Eğitim, yurtdışı, inanç, dava-hukuk konularında otorite figürleriyle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz ama yine de sizi kadersel olarak negatif etkilemeyecektir.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sevgili Yengeç; maddi kaynaklar, para, ürettiklerinizle ilgilenebilirsiniz ama ani harcamalara dikkat edin. Borç, kredi, nafaka ya da eşin, ortağın maddi kaynaklarında yaşanan problemlerden dolayı parayla ilgili sorunlar yaşanabilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Sevgili Aslan; güne kendinizle ilgilenerek ve liderliğinizi ön plana çıkararak başlıyorsunuz. Kariyer hayatınızdaki iniş çıkışlar duygusal tepkiler vermenize sebep olabilir. Tepkilerinize dikkat edin çünkü karşınızda Uranüs var yani onun dediği olur. Özellikle 2-13 Ağustos doğumlu Aslanlar; eş, sevgili ya da ortağınızla aranızda anlaşmazlıklar olabilir ve duygusal olarak kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Uzlaşmanızı tavsiye ediyorum.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Sevgili Başak; içe çekilip, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Duygularınızı dışarıya yansıtmadığınız bir gündesiniz. Gündelik hayatta aksaklıklar yaşayabilirsiniz, sağlığınıza ise dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Diz, eklem, deri, diş problemleri yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki otorite figürleriyle çatışma yaşayabilirsiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Sevgili Terazi; sosyalleştiğiniz, arkadaşlarınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Çocuk, hobi ya da sevgilinizle ilgili sorumluluklarınız, arkadaşlarınızla vakit geçirmenize engel olabilir. Gün içinde ani harcamalara ise dikkat etmelisiniz. Merkür Retro etkisiyle; eski aşk, flörtlerden haberler gelebilir ve çatışma yaşanabilir.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Sevgili Akrep; kariyer ve iş hayatınıza odaklandığınız bir gündesiniz. Otorite figürlerinden engeller görebilirsiniz. Ayrıca ilişkinizde ani gelişen ve duygusal tepkiler vermenize sebep olan olaylar içinde kalabilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Sevgili Yay; uzak mesafe seyahat, yabancılar, eğitim, yurtdışı konularıyla ilgilenebilirsiniz ama iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Özellikle 2-12 Aralık doğumlu yaylar; sağlığınıza dikkat etmelisiniz ve seyahatlerde ani sorunlar yaşayabilirsiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Sevgili Oğlak; para, maddi kaynaklar, borç, miras gibi konularda ani para kayıpları yaşanabilir. Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca maddi kaynaklarınızı ilgilendiren kararlarınızı gözden geçirin çünkü Merkür Retro.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Sevgili kova; evlilik, ilişki ya da ortaklığınızda anlaşmazlıklar ve yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Aile ve evinizle ilgili ani değişim kararları alabilirsiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Sevgili Balık; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, gündelik işler ve evcil hayvanınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Psikolojinize ise dikkat etmelisiniz, nerden geldiği belli olmayan fiziksel rahatsızların asıl kaynağı psikolojik olabilir. Trafikte kazalarına açık olduğunuz bir gündesiniz, dikkat etmenizi tavsiye diyorum.