18 Nisan Pazar burç yorumları

18+Nisan+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

18 Nisan Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 18 Nisan Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
18 Nisan Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
İlgisinden sıkıldığınız biri sinirlerinizi bozuyor. Araya mesafe koymak sizin elinizde! İş yaşantınız açısından bunaltıcı ve sıkıcı bir güne hazır olun.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sevgilinizin sizi anlamadığı gibi gereksiz kuruntular taşıyorsunuz. Duygularınızı ifade ederken kontrollü davranabilirseniz ilişkiniz olumlu yönde gelişebilir.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün kendinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Sevgiliniz ile ilişkiniz hakkında konuşma yapabilir ve ilişkinizi daha güçlü temele oturtabilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Hayat sizin için günü gününe yaşanıyor. Yaptığınız bir iş başvurusuyla ilgili haber bekliyorsunuz. Gelecek olan cevap, sizin için çok önem taşıyor.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Duygu ve düşüncelerinizin karışık olduğu bir gün. Kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilir, sevgilinize karşı alıngan davranabilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Sizi rahatsız eden konuları yumuşak bir dille anlatmayı deneyin. Bir toplantıda görmek istemediğiniz kişiler var, gitmemek için bahane arıyorsunuz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Duygusal bir dönemdesiniz, yine hayallere daldınız. Gerektiğinde mantığınızın sesine de kulak veriyorsunuz. Yeni bir sayfa açmak için uygun bir zaman.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Hayatınızın heyecansız, renksiz geçmesinden başka bir sıkıntınız yok. Kalbinize girmeye çalışan biri var. Ona neden hayat hakkı tanımıyorsunuz?
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Aşk hayatınızla ilgili kafanızı karıştıran düşünceler var. Kendinizden ve duygularınızdan emin olmadan bunları sevgilinize yansıtmamaya çalışın.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Aşk hayatınızda dalgalanmalar var ama yerinde bir ilişki yaşıyorsunuz. Değişen duygularınız nedeniyle gereksiz tartışmalar yaşamanız mümkün.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
İyimser tavrınızla ve çocuksu neşenizle, birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyorsunuz. Kararlı tutumunuzla ilişkinize yönelik isteklerinizi gerçekleştireceksiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Duygusal açıdan çatışma yaşıyorsunuz. Duygularınızın sesine kulak vermek istiyor, ama mutsuzluktan korkuyorsunuz, cesaretli olun.
 
 
>