17 Mayıs Pazartesi burç yorumları

17+May%C4%B1s+Pazartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

17 Mayıs Pazartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 17 Mayıs Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
17 Mayıs Pazartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Herkes tarafından eli sıkı biri olarak bilinirken, bugün dostlarınızı şaşırtacak davranışlarda bulunabilirsiniz. İçinizde müthiş bir eğlenme ve harcama isteği var.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sizin için önemli olan bu dönemde yapacağınız değişikliklerin kaderinizi olumsuz yönde etkilememesi için doğru olanı yapmanızdır.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
İşe ait yoğunluk sürerken, amaçlarınızı yeniden gözden geçirmektesiniz. Ancak bu alanda istediğiniz ilerlemeler kolay olmayacak.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Kendinize çok güveniyorsunuz. İş yaşamınızda çok işinize yarayan bu özelliğiniz, özel yaşamınızda daha çok problem üretmeye yarıyor.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Sizi şaşırtacak biraz da kızdıracak bir haber söz konusu. Siz yine de kendinizi tutmalı ve vereceğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Başkalarından ilham alabileceğiniz konular öne çıkıyor. Yabancılarla ilgili uğraşlara daha fazla yönelebilir ve önceliklerinizi değiştirebilirsiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bugün hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ama bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Çevrenizdekilerin birçoğu sizi olduğunuz gibi kabul edebildiğine göre, bu şekilde davranmayıp sizi eleştirenlerin etkisine kapılmamalısınız.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Ortaklıkların maddi yanı sizi meşgul etmeye başlıyor. Ortak paralarda daha temkinli olmalısınız. Harcamalarınızın artabileceği koşullar sizi buna zorlayacaktır.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Kendinizle çok barış halinde olduğunuz bir özelliğiniz, bugünlerde küskünlüklere neden olabilir. Sağlık konularında bazı yüklü harcamalar söz konusu.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Geleceğe yönelik olumlu gelişmeler olabilir. Büyük bir para görülmemekle birlikte büyük bir ihtiyaç da yok. Bu konularda rahatsınız.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün, sosyal hayatınızda eğlenceli, aşk hayatınızda da son derece romantik anlar geçirme fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.
 
 
>