SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

16 Temmuz Cumartesi burç yorumları

16 Temmuz Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.
Haber Giriş Tarihi: 15.07.2022 22:38
abcgundem.com
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 16 Temmuz Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
16 Temmuz Cumartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün işinizle ilgili başarılı bir performans yakalayacaksınız. Yönetici gezegeniniz Mars, finans evinizde ilerliyor. Jüpiter, burcunuzda uzun zamandır beklediğiniz başarı için her türlü potansiyeli size sunuyor.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Mars kişisel evinizde. Bağımsız çalışmayı denemelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Gerekli kişileri bir araya getirmek için yapacağınız çalışmalarda istediğiniz kaliteyi sağlayabileceksiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün, Merkür'den olumlu destek alıyorsunuz. Kişisel yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı, riskleri göze alarak ortaya çıkaracaksınız. Çevresel faktörlerin lehinize gelişmesi, motivasyon açısından da sizi daha da güçlendiriyor.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Bugün geçmişinizin size sağlayacağı bilgi birikiminden faydalanabilirsiniz. Ailenizin, size olan ihtiyaçları doğrultusunda hareket edeceksiniz. Atak ve hırslı bir kişilik sergileyerek, cesaretinizi daha da zorlayabilirsiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Çevrenizde oluşan birçok romantik fırsat önünüze geliyor. Yakın ilişkilerinize sanatsal ve uyumlu bir şekilde yaklaşacaksınız. Olaylara estetik bakarak, içsel bir tatmin sağlayacak ve güçlü bir hafıza örneği sunacaksınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Maddi konularda karşı tarafı ikna etme sorunu yaşayabilirsiniz. Ay'ın konumu, hisseli paraların çalışma şeklini gündeme getirirken, kişisel başarınızı kullanma konusunda size fırsatlar sağlıyor. Gizlilikler söz konusu olacak.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
İçinizdeki güçlü enerjiyi paylaşma konusunda acele etmemelisiniz. Venüs ve Jüpiter'in olumlu desteğini her geçen gün hissetmeye başlıyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde, birlikteliği belirleyici tavırlar içinde olacaksınız.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bugün gizli enerjinizi ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Planlayacağınız işleri yaşama geçirme konusunda acele ediyorsunuz. Algılama konusunda başarılısınız.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Dostluk duygularınız ön planda. Kendinize güveniyor; yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi olumlu etkilerken, geleneksel zihniyetteki kişileri yargılamamalısınız.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Bugün çevresel çatışmalardan uzak kalmalısınız. Toplumsal olayların sizin çevrenizde gelişmesi sayesinde işinizle ilgili pozitif gelişmeler var ve işinize olan bağlılığınız, önemli pozisyonların oluşmasına neden oluyor.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız, bazı bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz. Deneyimlerinizden yola çıkarak başarınızı katlıyorsunuz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Kendinizi farklı bir statü alanı içinde çalışırken bulabilirsiniz. Becerikli, akıllıca davranmalı ve şartlarınızı karşı tarafın istekleri doğrultusunda değerlendirmelisiniz. Ayrıca gizemli olayların peşine düşüyorsunuz.
 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar