16 Kasım burç yorumları

16 Kasım Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

16+Kas%C4%B1m+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 16 Kasım Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
16 Kasım Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
İşinizi severek yapıyorsunuz. Bugün Ay, burcunuzda ilerliyor ve kendinizi huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz. Kendinizi aşma ve ifade etme konusunda istediğiniz performansı gösterebileceksiniz. İkna yeteneğiniz hayli yüksek.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde. Çekişmelerden uzak kalmalısınız.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Çevresel koşullarınızı yeniden gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Kendinize güvenebilirsiniz fakat bazı pürüzler gün içinde sizi rahatsız edecektir. Sizi mutsuz eden konulardan kurtulmalısınız.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
Satın alma duygunuzun çok yoğun olduğu bugünde keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Ortak dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Kimsenin denemediği olaylarla gündeme geliyorsunuz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
İşinizle ilgili yeni ufuklara doğru gidiyorsunuz. İsteklerinizi yaşama geçirirken, kendinizi güçlü bir şekilde denetimden geçiriyorsunuz ve projenizin temelini, sağlam zemin üzerinde oluşturmayı amaçlıyorsunuz. Zorlanabilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
İş yaşantınızda dikkat çekmekten hoşlanıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin yapıcı davranışlarından olumlu etkileneceksiniz. Olayların size sunacağı avantajları görecek ve davranışlarınızı daha iyi yönlendireceksiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bugün duygularınızda belli bir disiplin var. Dostlarınızla paylaşımlarınıza dikkat ediyor ve onların fikirlerine önem veriyorsunuz. Çevrenizde bazı fırsatlara karşı kayıtsız kalamayacaksınız. Sonuç sizin lehinize gelişecek.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Maddi konularda kendinize gereken fırsatları tanımıyorsunuz. Bugün istem dışı gelişmelere şahit olabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızı ortaya koyacak ve bildiğiniz konularda, taviz vermeden çalışmak isteyeceksiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Kişisel hırslarınızı ön plana çıkarmaktan korkmamalı ve olayların üzerine gitmelisiniz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyorsunuz fakat zorlanıyorsunuz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Yönetici ruhunuzu bir türlü tatmin edemiyorsunuz. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Bazı paslaşmalar sonucunda gün içinde, istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Bugün partnerinizle olan ilişkilerinize gereken özeni göstermek istiyor ve ona daha çok zaman ayırmak istiyorsunuz. Tutkularınızın ön planda olacağı bir gün içindesiniz. Ortak çalışmalar yapacağınız kişilere dikkat.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün hiç kimsenin size yaklaşmasına izin vermiyorsunuz. Kendi doğrularınıza güvendiğiniz için, çevrenizle bazı pürüzler yaşamanız muhtemel. Çevrenizle takıştığınız duygusal konularda beklediğiniz performansı alacaksınız.
 
 
 
>