14 Şubat Pazar burç yorumları

14+%C5%9Eubat+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

14 Şubat Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 14 Şubat Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
14 Şubat Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Sevgili Koç, bilmediğiniz bazı şeyleri öğrenebilirsiniz veya sizinle ilgili bilinmeyen şeyler bir anda ortaya çıkabilir. Bu olaydan sonra gerçek sizi güçlü kılacak.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sevgili Boğa, bu gece yalnız kalmak isteyebilir ve kalabalık ortamlarda huzursuz olabilirsiniz. Hayatınızın her alanında aşama kaydedebilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sevgili İkizler, kalabalık sosyal ortamlarda bulunma şansınız çok yüksek. Parti ya da sınıf yemeği gibi ortamlarda arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sevgili Yengeç, kariyer konuları doruk noktasına çıkıyor. Önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz zaten sene sonuna kadar önemli bir dönemdesiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Sevgili Aslan, son iki senenin en güçlü dönemindesiniz ancak sahip olduğunuz gücü iyi kullanmalı ve istismar etmemelisiniz yoksa geri tepebilir.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Sevgili Başak, para konuları önceliğiniz. Duygularınız yerine maddi konulara odaklanıyorsunuz. Aylık gelirinizde değişiklikler, yenilikler olabilir.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Sevgili Terazi, özel ya da iş hayatınızda evlilik ve iş ortaklığı gibi yakın ilişkiler gündeme gelecek. İlişkinizin durumunu net olarak göreceksiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Sevgili Akrep, yetiştirmeye çalıştığınız bir iş ya da proje ile uğraşabilirsiniz. Alternatif olarak sağlıkla ilgili konular da gündeme gelebilir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Sevgili Yay, evlilik ve iş ortaklığı gibi uzun vadeli ilişkiler yerine, yeni başlamış olan ilişkilerle ilgili hızlı gelişmeler olacak. Duygular aşırı uçlara kayacak.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Sevgili Oğlak, beklediğiniz gelişmeler hızla neticelenecek. Hayatınızın bir dönemini kapanabilir ve önemli bir konuyu sonlandırabilirsiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Sevgili Kova, bugün başkalarıyla sürekli bağlantı halinde olacak, belki de kısa bir seyahate çıkacaksınız. İletişim ağırlıklı bir proje gündeme gelebilir.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Sevgili Balık, aylık geliriniz ve harcamalarınız gibi kazancınızla ilgili maddi konulara odaklanacaksınız. Bu konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.
 
 
 
>