14 Mayıs Cumartesi burç yorumları

14 Mayıs Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

14+May%C4%B1s+Cumartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 14 Mayıs Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
14 Mayıs Cumartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Çevrenizden, özellikle de ailenizden şu an oldukça yüksek standartlarla kıyaslanarak iyi niyetli de olsa bir baskı görüyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, onların onayını almak için çabalamadan önce, istediklerinin gerçekten haklı olup olmadığını kendinize sormak isteyebilirsiniz. İnsanların sizin için verdiği tavsiyeleri düşünün, ancak onu kendi iç mantığınızla dengeleyin.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
İşinizin yoğunluğu, şu anda evde yapamadığınız şeyler için kendinizi suçlu hissetmenize neden olabilir. Sevdiklerinize, özellikle de gerçekten ihtiyaç duyduklarında, istediğiniz şekilde ilgilenememe konusunda gergin hissedebilirsiniz. Bazı gereksiz sorumluluklarınızı devretmek, önceliklerinizi gidermenize yardımcı olabilir.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
İletişim kurmaya çalıştığınızda yanlış anlaşıldığınızı hissetmek bugün özellikle acı verici olabilir. Bir şekilde başarısız olduğunuz için kendinizi suçlamadan önce, diğer kişinin sizi gerçekten anlamak istemeyebileceğini düşünün! Bu kişiye fazladan çaba harcamak yerine, kendinizi beslendiğini ve takdir edildiğini hissettiğiniz bir ortam bulun ve oraya gidin.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Dürtüsel harcamalar bugün cazip gelebilir, ancak başka biri sizi bunu yapmaktan alıkoyma hakkına sahip olduğunu düşünebilir. Finansal seçimlerinizde gerçekten bir çıkarları olsa bile, sizi zorluyormuş gibi hissetmek bu kararda sizi inat noktasına götürebilir. Bu konudan yola çıkarak ortak çıkarlar hakkındaki sınırları netleştirmek, ilerisi için de iyi olabilir.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Başka biri şu anda kendinizi ifade etmenizi engelliyor gibi görünebilir. Bununla birlikte, kendi engellemelerinizin veya diğer sınırlamalarınızın da bir rol oynadığını görmek zor olabilir. Diğer kişinin gerçekte neler yapabileceğine dair abartılı bir görüşünüz olabilir. Çabalarınızı tamamen size ait olan kaynaklara odaklamak, önemli sınırları netleştirmeye yardımcı olabilir. Sizi engellediği için başkasını suçlamadan önce kendi başınıza ne kadar ilerlediğinizi görmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Verimlilik şu anda neredeyse imkânsız görünebilir. Hiçbir şey için yerinizden kalkamadığınızda, cevap, gizli bir küskünlüğün sizi geri tuttuğu ve sizi uyuşuk hissettirdiği olabilir. Kalbiniz yapılacaklar listenizdeki şeyler için atmıyorsa, üstesinden gelmeye çalışmak yerine muhtemelen bunu kabul etmeniz daha iyi olur. Gerçekten ne istediğinizi netleştirmek, ilerlemek için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi bulmanıza yardımcı olabilir. Daha çekici bir planınız olana kadar dinlenmekten çekinmeyin.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Çevrenizdeki veya arkadaş grubunuzdaki diğer kişilerin istediklerini elde edemezlerse tatsızlık çıkaracaklarını düşündüğünüzden, kendi ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi geri tutmak zorunda hissedebilirsiniz. Sizin duygularınız da önemlidir! Mümkün olan en kısa sürede kaostan sessizce uzaklaşın ve sonra hak ettiğiniz huzuru ve sessizliği elde edin.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Ev hayatı şu anda sizin için özellikle besleyici olmayabilir. Dünyadaki işlerin veya diğer önemli sorumlulukların yeteri kadar tatmin edici olmadığını düşünmek sorun değiş ancak işinizi veya diğer sosyal sorumluluklarınızı aksatmaktan kaçının.. Arkadaşlarla bağlantı kurmak, bir orta yol sağlayabilir. Çok fazla baskı olmadan ihtiyacınız olan doğrulamayı elde etme olasılığınız daha yüksektir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
İnançlarınıza olan yoğun duygusal bağlılık, bugün başkalarıyla iletişim kurmaya çalıştığınızda sorun yaratabilir. Tutkulu olmak için geçerli nedenleriniz olsa da, ne yazık ki bunu insanları sizden uzaklaştıracak kadar derin yaşamanız olasıdır. Herkesi kendi tarafınıza çekmeye çalışmak yerine, kontrol edebileceğiniz şeylere odaklanmanız gerekebilir.!
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Finansal olarak her şeye yetişen bir plan hazırlamak şu anda pek kolay değiş. Başka biri, belki duygusal bir tartışmayla sizi bir harcama yapmaya yönlendirmeye çalışabilir. Size göre mantıklı olan kararı uygulamak ve karşınızdakini mutlu etmek arasında kararsız kalabilirsiniz ancak sizin değil karşınızdakinin makul olması gerekebilir.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Şu anda bir ilişkide en ciddi ve istikrarlı kişi olarak görünebilirsiniz. Arkadaşınız ya da sevdiğiniz kişi kararsız gibi görünse de, davranışlarıyla ilgili ne hissettiğiniz konusunda en azından içsel olarak dürüst olun. Kendi öz değerinizi desteklemek, bu durumla ilgili herkese gerçekten yardımcı olabilecek bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olabilir.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Kendinizi yoğun bir işe vermek bugün kolay olabilir ancak saklanmaya çalıştığınız sorunu çözmek için muhtemelen hiçbir işe yaramayacaktır. Bazen kontrol edebileceğiniz şeylere odaklanmak, en azından kısmen size bağlı olmayan bir durumdan etkilendiğinizde gereklidir. Altta yatan herhangi bir ilişki sorununu çözme konusunda ilerleme kaydetmek, genel stres seviyenizi azaltabilir.