14 Kasım Pazar burç yorumları

14 Kasım Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

14+Kas%C4%B1m+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 14 Kasım Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
14 Kasım Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Sevgili Koç, bilmediğiniz bazı şeyleri öğrenebilirsiniz veya sizinle ilgili bilinmeyen şeyler bir anda ortaya çıkabilir. Bu olaydan sonra gerçek sizi güçlü kılacak.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sevgili Boğa, bu gece yalnız kalmak isteyebilir ve kalabalık ortamlarda huzursuz olabilirsiniz. Hayatınızın her alanında aşama kaydedebilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sevgili İkizler, kalabalık sosyal ortamlarda bulunma şansınız çok yüksek. Parti ya da sınıf yemeği gibi ortamlarda arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sevgili Yengeç, kariyer konuları doruk noktasına çıkıyor. Önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz zaten sene sonuna kadar önemli bir dönemdesiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Sevgili Aslan, son iki senenin en güçlü dönemindesiniz ancak sahip olduğunuz gücü iyi kullanmalı ve istismar etmemelisiniz yoksa geri tepebilir.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Sevgili Başak, para konuları önceliğiniz. Duygularınız yerine maddi konulara odaklanıyorsunuz. Aylık gelirinizde değişiklikler, yenilikler olabilir.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Sevgili Terazi, özel ya da iş hayatınızda evlilik ve iş ortaklığı gibi yakın ilişkiler gündeme gelecek. İlişkinizin durumunu net olarak göreceksiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Sevgili Akrep, yetiştirmeye çalıştığınız bir iş ya da proje ile uğraşabilirsiniz. Alternatif olarak sağlıkla ilgili konular da gündeme gelebilir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Sevgili Yay, evlilik ve iş ortaklığı gibi uzun vadeli ilişkiler yerine, yeni başlamış olan ilişkilerle ilgili hızlı gelişmeler olacak. Duygular aşırı uçlara kayacak.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Sevgili Oğlak, beklediğiniz gelişmeler hızla neticelenecek. Hayatınızın bir dönemini kapanabilir ve önemli bir konuyu sonlandırabilirsiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Sevgili Kova, bugün başkalarıyla sürekli bağlantı halinde olacak, belki de kısa bir seyahate çıkacaksınız. İletişim ağırlıklı bir proje gündeme gelebilir.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Sevgili Balık, aylık geliriniz ve harcamalarınız gibi kazancınızla ilgili maddi konulara odaklanacaksınız. Bu konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.
 
 
>