13 Ocak Perşembe burç yorumları

13 Ocak Perşembe burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

13+Ocak+Per%C5%9Fembe+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 13 Ocak Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
13 Ocak Perşembe Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün oldukça romantik duygular içindesiniz. İçgüdülerinizin sizi yanlış yönlendirmesini istemiyorsanız, sizi bulunduğunuz ortama sürükleyen nedenleri sorgulayın. İşleriniz konusunda amacınızı iyi belirlemelisiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Yaşamınızla ilgili yeni bir başlangıç arifesinde olmanıza rağmen, duygusal konulardan uzak kalmaya çalışıyor ve olaylara mantıklı yaklaşıyorsunuz. Bugün çevrenizdeki kişilerin bazı davranışlarına maruz kalabilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sizi sıkan olaylardan kendinizi bir türlü soyutlayamadığınız için, enerjinizi açığa vururken aşırı uçlarda dolaşıyorsunuz. Mesleki konularda aşırı duyarlı davranmak yerine, olayların arkasındaki giz perdesini kaldırabilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Bugün fikir tartışmalarından uzak kalmak istemeyişinizin nedeni; aklınızı ve enerjinizi doğru kullanarak, başkalarına örnek olmayı arzulamanızdır. Bu özelliğinizi hiç kimseye hissettirmemeyi başarıyorsunuz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Hırslı yönlerinizin çıkış yapacağı bir gün içindesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin farklı yönleri ilginizi çekiyor fakat onlara paye vermemek adına susmayı tercih ediyorsunuz. Bazı olaylar ders olabilir unutmayın.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Ay, bugün felsefi yönünüzü ortaya çıkarıyor. İçine kapanık bir tablo çizerek, sevdikleriniz için merak konusu olacaksınız. Sürekli yoğun bir tempo içindesiniz ve birçok işi, zincirleme başarmak gibi bir zorunluluğunuz yok.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Kişisel isteklerinizle karşı tarafı etkiniz altına alabileceğiniz bir gün. Ailevi sorunlarda, retro Venüs sayesinde direttiğiniz konularda başarılı olacaksınız. Bugün, sosyal olaylara daha çok ağırlık vereceksiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Yakın çevre ilişkilerinize kapalı ve çekimser bir şekilde bakıyorsunuz. Şüpheci yaklaşımlarınız yüzünden, günlük rutin işleriniz aksayabilir. Bugünlerde size anlatılan hiçbir şeye inanmak istemediğiniz için zorlanacaksınız.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Çevresel faktörlerden kaynaklanan oluşumlar sizin için önemli olacak. Karşılıklı fikir çatışmaları yaşayacaksınız. Finans konularını kendi lehinize çevirecek gerekli donanıma sahip oluşunuz, sizin için olumlu bir avantaj.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Ay, çevresel ilişkilerinizde sabit değerlerin ortaya çıkmasını sağlıyor; yapıcı beraberlikler içindesiniz. Enerjinizi etrafınıza yansıtabilecek ve karşılığını alacaksınız. Yaşam kalitenizi daha da yükseltmek istiyorsunuz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Kendi gücünüzün farkındasınız ve bu özelliğinizi daha da katlayacak ilişkilere ihtiyaç duyuyorsunuz. Gücünüzün farkında oluşunuz, olaylara yaklaşım tarzınız, size farklı bir güven duygusu veriyor. Çevrenize meydan okuyorsunuz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Kişisel savaşlarınız çok fazla oldu ve çevrenizde bozulan ilişkileri düzeltme konusunda arabuluculuk yapmak zorunda kaldınız. Yardımseverliğiniz, bazen aleyhinize gelişiyor. Bugün her şeyden çok fazla etkileneceksiniz.
 
 
>