13 Kasım Cumartesi burç yorumları

13 Kasım Cumartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

13+Kas%C4%B1m+Cumartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 13 Kasım Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
13 Kasım Cumartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Güçlü kararlar verebilecek bir gününüzdesiniz. Kişiliğinizle çevrenizi olumlu bir şekilde etkileyeceksiniz. Bugün yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyi aramanın tam sırası. Bir süredir sizden haber bekliyor.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Enerjiniz çevreniz tarafından takdir ediliyor. Fakat sizi takip etmekte zorlanıyorlar. Bugün daha da hareketli olacaksınız. İş yaşamınızda aksayan durumlar moralinizi bozmamalı. Sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Duygularınızda samimi olsanız bile, onu ikna etmeniz mümkün değil. O, her zaman kendi duyguları doğrultusunda yaşıyor. Sakin bir yapınız olmasına rağmen olayları içinizde biriktirip, sonradan patlıyorsunuz. Zararı size dokunuyor.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Değişken yapınıza rağmen, mantıklı davranışlar içindesiniz. Çevrenizdeki kişiler sizi anlamakta zorlanıyorlar. Duygularınızı frenlemede üzerinize yok. Onun davranışlarındaki farklılığı hissettiğiniz halde anlamak istemiyorsunuz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Onu yargılamadan dinlemelisiniz. Sorunlarını sizinle paylaşmaya cesareti yok. Haklı olduğunu duymak istiyor. Yanlış anlaşılmalar yüzünden kırılgan oldunuz. Çevrenizi sorgulamaktan vazgeçmelisiniz. Kilonuza dikkat edin.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Yapacağınız anlaşmalarda şartlar sizden yana olacak. Fırsatları doğru kullanmalısınız. İlişkinizi güçlü kılmak için bazı fedakarlıklar yapmalısınız. Onun sizi tanımasına daha fazla fırsat vermiyorsunuz. Bazı olaylarda dramatik olmamalısınız.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
İdealist yapınızı çok fazla zorlamamalısınız. Olaylar gittikçe yön değiştiriyor ve sizi aşmaya başladı. Her türlü ayrıntıyı hesaplıyorsunuz. Çevrenize yorulduğunuzu belirtmek zorundasınız. Bugün daha çok detaycısınız.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Güneş, burcunuzda ilerliyor. Artık daha kararlı ve cesur düşünceler içinde olacaksınız. Duygularınız da her zamanki gizliliğinizden kurtuluyor. İçinizde saklı bazı değerlerinizi görüyorsunuz. Değişiklik size iyi gelecektir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Yaşam dengelerinizde aksaklıklar çıktığı zaman içsel sıkıntınız artıyor. Bugün birçok sorunu çözmek zorunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi bu yüzden size kapris yapıyor. İçsel korkularınızı bir an önce yenmeye bakın.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Doğuştan araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz iş başarınızı olumlu etkiliyor. Kıskançlık sizin zayıf noktanız. Sevdiğiniz kişi bu özelliğinizi iyi bildiği için, bu konuda sizinle gizlice oynuyor. Fedakarlık size göre değil.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Arzularınıza gem vuramazsınız. Farklı bir şeyler yapmanız için isteklerinizi gerçekleştirmelisiniz. Onun huyunu bildiğiniz halde, isteklerine karşı gelerek çileden çıkmasına neden oluyorsunuz. İştahınızı dengelemelisiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Siz derin duyguların insanısınız. Kendinizi sessizce savunan bir yapınız var. Birlikte çalıştığınız kişiler bile çözemiyor. Aşk yaşantınız oldukça karışık. Sizi güçlü gördükleri için, duygusal olmanızı hiç kimse istemiyor.
 
 
>