12 Şubat Cuma burç yorumları

12+%C5%9Eubat+Cuma+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

12 Şubat Cuma burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 12 Şubat Cuma gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
12 Şubat Cuma Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Karşınızdaki insanların sizi meşgul ederek mücadele gücünüzü engelleyeceğini ve hedeflerinizden sapmanıza neden olacağını düşünebilirsiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Enerjinizin düşmesinden dolayı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve sosyal ortamınızda fedakârlık yapmanız gerekebilir.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sizi uzun süredir yoran ve yük getiren ilişkilerden kopmak için gereken ortam oluşabilir. Yaşadığınız kararsızlıklar mücadele gücünüzü zayıflatabilir.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
İnançlarınızdan dolayı suçlanabilirsiniz. İletişiminizde yanlış anlaşılmalara çok açıksınız. Tartışmaya girmeden önce düşüncelerinizden emin olmalısınız.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Ekonomik konularda alacağınız risklerde ve vereceğiniz kararlarda dikkatli olmalısınız. Bugün alacağınız kararları her an değiştirebilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Düzenli gelirlerinizle ilgili risk almanız finansal hedeflerinizden sapmanıza neden olabilir. Borçlar ve alacaklar konusunda dikkatli olmalısınız.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
İçinizde biriktirdiğiniz öfke sinirlerinizi bozabilir ve enerjiniz düşmesine neden olabilir. Çalışma ortamınızda kararsızlıklarınız size çok şey kaybettirebilir.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Korkularınız ve düşmanlarınız; akrabalarınızla ve iş arkadaşlarınızla aranızı bozabilir. Sevdikleriniz için bazı fedakârlıklar yapabilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Gayrimenkul alım satımında ve taşınmayla ilgili konularda ani kararlar almamalısınız sonra pişman olabilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
İletişiminizde dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılabilir, çevrenizdekileri farkına varmadan üzebilirsiniz. Sezgilerinizin çok güçlü olduğu bir gündesiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Yolculuklarınızı ertelemeniz gerekebilir. Finansal konularda risk almanız veya borçlanmanız gelirlerinizde düzensizliğe neden olabilir.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Eşinizin, ortağınızın ya da partnerinizin eleştirileri ve saldırgan tavrı sizde hayal kırıklığına yol açabilir. Yine fedakârlık yapmak size düşebilir.
 
 
>