12 Ocak Salı burç yorumları

12+Ocak+Sal%C4%B1 bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 12 Ocak Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 12 Ocak Salı  gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

12 Ocak Salı Burç Yorumları

Koç
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
Normalde sevmek ve sevilmek yoğundur. Ancak bu günlerin farkında olmak, sevdiklerinizi ve coşkunuzu dürtecektir. Duygularınızı her zamankinden daha iyi aktarabilmek, boyutsal aşkta küçük başarılar getirebilir veya size yediden az puan verebilir. Genelde biraz sefalet oynarsınız.

Boğa
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
Maddi konularda alışılmışın dışında davranacaksınız. Memnuniyetsizlik gösteriyorsun. Dengesiz bir kişilik sergilemeyin. Görev ve özel ilgi konusu arasında bir ayrılık yaşama olasılığınız yüksek. Çatışmaya ve manevi çatışmalara her zamankinden daha yatkınsınız. Günün ilerleyen saatlerinde düşünceniz değişecek ve yeni formüller geliştireceksiniz. Sağlığınıza dikkat edin ve sinirlenmekten kaçının.

İkizler
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
Hala bazı engellere açıksınız ve yanlış kararlar veriyorsunuz. Hadi şimdi uyan ve dikkat et. Mantığınızı ve zihninizi kullanmanız gereken yerde duygularınızı dinleyerek attığınız bir adım hiç doğru olmayacaktır. Onları kontrol edebilmek, çevrenize uygun hareket etmenize yardımcı olacaktır.

Yengeç
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
İş hayatınızda karşılaştığınız insanlar pek anlayışlı değiller. Beklenmedik bir engel sizi umutsuzluğa sürükleyebilir. Pek çok önemli gelişme oluyor ve siz kendinizi bunların dışında tutuyorsunuz. Önem verdiğiniz kişilerin sizi ciddiye almasını istiyorsunuz ve bilinçaltınızın derinliklerinden kaynaklanan duygular sizi rahatsız ediyor. Yeni insanlar lehine şansınız devam edecek.

Aslan
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Önümüzdeki birkaç gün sizin için bir etkinlik, seyahat ve haber dönemi de olabilir. Tatil fırsatı bulabilirseniz, ihtiyacınız olan dinlenmeye kavuşabilirsiniz. Mümkünse, bazı şeyler ters gidebileceğinden, yeni bir şey almamaya dikkat edin. Yeterince çabayla, çöken her şeyi onarabilirsiniz.

Başak
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
Aceleci ve mantıklı tavırlardan kaçınmak sonuçlarınızı hızlandırabilir. Finansal olarak da çok karlı bir dönem geçirebilirsiniz. Yeni atılımlardan elde edilen gelir, bazı temel giderlerinizi karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Terazi
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
Bu günlerde fazla harcama dürtüsünü kontrol altında tutmalısın. Gerekli birikimleri yapmazsanız önümüzdeki günlerde zor anlar yaşayacaksınız. Hızlı kararlar vermeyin, özellikle mali konularda daha düşünceli olmalısınız. Can sıkıcı misafirleriniz olabilir.

Akrep
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
Son zamanlarda kendinizi yalnız hissediyorsunuz ve bu kısa vadede her türlü konuda şansınızı çok fazla zorlamıyorsunuz. Aşırı bencillik gösterebilir ve sarsılmaz çıkışlar yaşayabilirsiniz, duygularınızı ani tepkilerle karıştırmayın. Bir aslan için uygun bir davranış değil. Moralinizde ani artışlar ve düşüşler olacak.

Yay
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
Önümüzdeki birkaç gün, sıkılmak için vaktinizin olmadığı günler yaşayabilirsiniz. Özellikle burcun ilk on gününde doğanlar, önemsedikleri kişi ve olaylar için endişelenseler bile endişelerini yansıtmayacak ve kararlarına devam edeceklerdir. Günün ilerleyen saatlerinde dileklerinizi yerine getirmek için güçlü arzular hissedeceksiniz.

Oğlak
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
Aşırı heyecanlanma, bu yüzden çok önemsediğin bir işi karıştırabilirsin. Kayıtsız ve çok içe dönüksünüz. Biraz daha rahat olmaya çalışın, umut sizden uzak olmamalıdır, hiçbir şey son değildir, sürprizler hayatın ta kendisidir. Yeni şeylerden veya alışveriş gibi şeylerden uzak durmalısınız.

Kova
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
Eylemleriniz ve iddialarınız nedeniyle anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Huzur ve sessizliğin tadını çıkarırsınız ve azim gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. Genel olarak küçük şeyleri kırmak veya basit kesikler veya yaralanmalarla karşılaşmak da kaza sınıfındadır. Ruh halinizi bozmayın.

Balık
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
Yanlış kararlar almak için bir günde olduğunuzu bilmelisiniz. Mevcut astrolojik bakış açısı kederle ilgilidir ve kaderi olabilecek olayları gösterir. Her şeyi düşünün ve karar verin. Özellikle burcun son on gününde doğanlar bu rahatsızlığı hissedecek, ancak tarzınızı değiştirmeyi başaracaksınız.

>