12 Ocak Çarşamba burç yorumları

12 Ocak Çarşamba burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

12+Ocak+%C3%87ar%C5%9Famba+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 12 Ocak Çarşamba gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
12 Ocak Çarşamba Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Düşüncelerinizi paylaşmak istemiyor ve özgürlüğünüz konusunda hiç kimseye ödün vermiyorsunuz. Bugün gizli planlarınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Kendinizi sınamaktan vazgeçin artık, oldukça başarılı bir gün içindesiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Ay, burcunuzda ilerliyor. İlişkilerinizde istediğiniz ortak fikirlerin oluşmasınız sağlayacak gerekli şartları oluşturacaksınız. Enerjiniz yüksek fakat çok çabuk alınganlık göstereceğiniz bir gün. Ani ve atak davranmayın.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Hareket dolu bir gün. Düşüncelerinizde fazla idealist davranacaksınız. Başkalarının hakkınızda düşündüklerini önemsemeyecek ve yapacaklarınız konusunda hiç kimseye taviz vermeyeceksiniz. Bugünlerde aşk yaşantınız canlanıyor.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Satürn, karşıt para evinizi olumlu etkilerken, karşı tarafın istekleri doğrultusunda bazı sıra dışı masraflar söz konusu. Kendinizi iyi hissetmenize neden olabilecek bu durum, sizi fazla sıkmamalı.Yatırım konusuna dikkat.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel özgürlüklerine karışılmasından hoşlanmıyor ve size de aynı şekilde davranılsın istiyorsunuz. Bugün bulunduğunuz şartları sorguluyorsunuz, çevrenize karşı daha duygusal bir yaklaşım içindesiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Pratik yönlerinizi daha güçlü kullanacağınız bir gün. Özgürlüğünüzün önemli olduğunu çevrenize anlatmak için çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz. Hızlı anlaşılmaya ihtiyacınız var. Çevrenizle birlikte hareket edin.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Çevresel koşulların lehinize desteklendiği bir gün. İş birliği içinde olduğunuz kişilerin olumlu destekleri, yeteneklerinizi daha doğru kullanmanızı sağlıyor. Uzak yollardan gelen kardeşlerle bağınız daha da güçleniyor.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Ay, karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde pozitif bir yoğunlaşma görülüyor. Partnerinizle fikir çatışmalarını bir kenara bırakıp, birlikte eğlenmenin yollarını bulacaksınız. Yıldızlardan olumlu destek var.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Bugün içinizde biriken enerjinizi çevrenize yansıtmayı iyi başarıyorsunuz. Sosyal yaşantınıza katılacak yeni kişilerden farklı bir elektrik alacak, onlarla ortak organizasyon çalışmalarına katılacaksınız. Olumlu bir gün.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Retro Venüs kişisel egolarınızı güçlendirirken, yapmanız gereken işlerde size gerekli cesareti sağlıyor. Çevre iletişiminizde istediğiniz bağlantıları kurmalı ve sosyal ilerlemenizi sağlayacak hamleleri yapmalısınız.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Hızlı düşünüyor ve kavrama yeteneğinizi farklı konularda kullanıyorsunuz. Bugün klasik davranışlarınızı bir kenara bırakmalı ve olaylara daha esnek bir şekilde bakmalısınız. Sezgilerinizi pratiğe dönüştürmelisiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Duygusal yaşantınızda hareketlenme ve canlılık söz konusu. Arkadaşlarınızla birlikte birçok toplantılara çağırılırken, partnerinizle daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz... Bugün enerjinizi olumlu kullanacaksınız.
 
>