SON DAKİKA
Hava Durumu

12 Kasım Perşembe burç yorumları

12 Kasım Perşembe Burç Yorumları, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 11.11.2020 21:31
Haber Güncellenme Tarihi: 11.11.2020 21:31
https://www.abcgundem.com
12 Kasım Perşembe burç yorumları
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 12 Kasım Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
12 Kasım Perşembe Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bazen sevdiğiniz kişiye karşı çok kontrollü davranmayı istiyorsunuz. Ama bu tarzınız size aykırı olduğu için, ona sizi hiç tanıyamadığını düşündürüyorsunuz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Oldukça duygusal, hassas bir gündesiniz. Duyarlılığınız çok yüksek. Bunu fark eden insanlar tarafından suiistimal edilebileceğinizi bilmelisiniz. 
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Aslında son zamanlarda devam eden tempolu yaşamdan sonra böyle bir sükunete ve rahatlamaya sizin de çok ihtiyacınız var. 
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sosyal bir organizasyona katılmak üzere davet alabilirsiniz. Bu katılım yeni insanlar tanımak, yeni bağlantılar kurmak için çok faydalı olabilir. 
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Düşüncelerinizin farklılığı, enteresan yaklaşımlarınız ve beklenmedik reaksiyonlarınız insanların ilgi merkezi haline gelmenizde önemli etkiye sahip.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Düşünsel gücünüzün olumlu katkılarıyla hayatınızın her alanındaki pek çok soruna gereken çözümleri bulabilir ve hayata geçirebilirsiniz.  
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Maddi konulardaki dengeli yaklaşımlarınızı bilen etrafınızdaki insanlar, finansal konularda size pek çok şey danışmak isteyebilirler.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Eğlenmek, bu kadar çalıştıktan sonra bu sizin en doğal hakkınız. Ama kendinizi kurallarla kısıtlayacağınız için, tam anlamıyla rahatlayamayabilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Sizin inisiyatifiniz dışında gelişen bu problemlerin sorumluluğunu siz yüklenmek zorunda kalabilirsiniz. Yalnızlık duygunuz bu aralar çok ağır basıyor.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Bugün enteresan insanlar tanıyabilir, marjinal ortamlarda bulunabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmeye ve yeniliklerle karşılaşmaya hazır olmalısınız.  
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Ailenizle aranızdaki ufak tefek gerginlikleri büyütmeye gerek yok. Belki de onlarla daha açık konuşmalı ve yanlış anlaşılmaları kökten çözmelisiniz. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Son derece hareketli ve hoş bir güne hazır olmalısınız. Eğlencenin yanında dostlukların da olması, yaşamınıza büyük bir lezzet getirecek.  
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.