12 Kasım Cuma burç yorumları

12 Kasım Cuma burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

12+Kas%C4%B1m+Cuma+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 12 Kasım Cuma gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
12 Kasım Cuma Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
İşinizde güçlü olmak için her türlü zorluğa korkusuzca katlanıyorsunuz. Hedefiniz belli ve amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Mars, paraya olan bağımlılığınızı daha belirgin bir hale getiriyor.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Gücünüzün farkındasınız ve yapacağınız işlere planlı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Dürüstlük kavramının en iyi uygulayıcılarından biri olarak çevrenizi yargılamanız normal. Organizasyon yeteneğinizi ortaya koyacaksınız.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Aile duygularınızın ön planda olduğu bir gün. Sevdiklerinizle bir araya gelecek ve sıcak konuşmalar yapacaksınız. Ay'ın konumundan dolayı bazı olayların geçmişte kalması gerekiyor, yaşantınıza daha olumlu bakmalısınız.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
İkili ilişkilerinizde ve sosyal çevrenizde zıtlıklar yaşamak istemiyorsanız, duygu ve mantık dengelerinizi doğru kullanmak zorundasınız. Bazı gerçekler karşısında belirsizlik gösterebilirsiniz. Sağlığınızın hassas olduğu bir gün.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Bugün grup çalışmalarına yatkın bir gününüzdesiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz birçok konu ilginizi çekebilir. Hedeflerinizi yüksek tutuyor, olayları kendi açınızdan değerlendiriyorsunuz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Hislerinizde hiç yanılmıyorsunuz. Yeni işler için atağa kalkmalı ve arkadaşlarınızla gerekli iletişimi gündeme getirmelisiniz. Bugün kendinizi yeniden sınayacak ve tecrübelerinizi ortaya koyacak çalışmalara yöneleceksiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Yeni dostlarınızla birlikte ortak çalışmalar içindesiniz. Beraber çalışacağınız kişileri sınayarak seçiyorsunuz. İlginç kişilere şans vermenin hiçbir sakıncası olmadığının farkındasınız. Yeni mutluluklar sizi bekliyor.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Güneş, burcunuzda ilerliyor. Artık daha kararlı ve cesur düşünceler içinde olacaksınız. Duygularınız da her zamanki gizliliğinizden kurtuluyor. İçinizde saklı bazı değerlerinizi görüyorsunuz. Değişiklik size iyi gelecektir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Değişim içinde olmanıza rağmen, çevresel koşullar nedeniyle bu özelliğinizi yeterince gösteremiyorsunuz. Ele aldığınız konulara gerçekçi bir çözüm getirmeyi çok iyi biliyorsunuz. Olayları fazla abartmamayı öğrendiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Güneş, kombinasyon burcunuz Akrep'te ilerleyerek güç ve isteğinizi ön plana çıkarıyor. Sistemli yapınız yüzünden, çevrenizle ters düşme olasılığınız mevcut. Özellikle bugün size karşı çıkabilirler. Dikkatli olmalısınız.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Güneş, tepe evinize geçerek kariyer çalışmalarınızı güçlendiriyor. Mesleki hırslarınız ön plana çıkabilir. Kişisel coşkularınıza karşılık bulabileceğiniz ortamlarda bulunmak istiyorsunuz ve yeni değişimler arzuluyorsunuz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
İnsancıl yapınızı herkes anlamıyor ve sizi duygusuzlukla suçlayabiliyorlar. Aldırmamayı öğrendiniz artık. Olayları takmıyorsunuz. Sürekli kendinizi aşma eğilimi içinde olmanız, sizi her konuda farklı ve anlaşılmaz kılıyor.
 
 
 
>