12 Haziran Pazar burç yorumları

12 Haziran Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

12+Haziran+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 12 Haziran Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
12 Haziran Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Disiplinli hareket etmek istiyorsanız bazı kuralları kendiniz koymalı ve ne pahasına olursa olsun aşmamaya çalışmalısınız. Bugün rutin işlerinizde fazla detaycı davranacak ve çevrenizde değişim rüzgarları estireceksiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sizi anlamak o kadar kolay değil. Titiz ve yargılayıcı yönlerinizi gizleyerek, olayları farklı bir şekilde ele almak ve işin maddi yönlerini değerlendirmek istiyorsunuz. Sadece kendi aklınızla hareket etmeniz yetmeyebilir.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün detayları çabuk gören bir performans sergiliyorsunuz. Üstelik idare etmeniz gereken çok fazla konu varken, motivasyonunuzu bozmadan birçok karmaşanın altından kolayca kalkıyorsunuz. İnce detaylar gündemde.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Alışkın olmadığınız bir durum söz konusu. Bugün harcamalar konusunda planlı ve programlı gitmeniz gerekiyor. Bazıları için olağan olan bu durum, size ters ve sıkıcı gelecek; inatçı ve mantıklı yönlerinizi ortaya çıkaracak.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştireceksiniz. Yakınlarınızın size ihtiyacı olacak ve onlara yardım etmeye çalışacaksınız. Kariyerinizle ilgili mesleki çalışmalarına hız kazandırmak istiyor olmanız önemli.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Gizli planlar yapıyor ve finans konularında istediğiniz performansı yakalamaya çalışıyorsunuz. Derin ve yaratıcı bir algılama gücüne sahip olduğunuz bir gün. Kadın arkadaşlarınızın sezgisel davranışlarınızdan etkileneceksiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Doğru insanlara doğru işler yapmaktan yanasınız. Disiplin duygusu içinde olmanız sizi eleştirici yapıyor. Girdiğiniz topluluklarda, sizi ikna etmeleri oldukça zor olacak. Taviz vermeyen yapınızla çevrenizi zorlayacaksınız.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
İş yaşantınızda değişim ve genişleme arzusu içinde olmanıza rağmen, takıntılarınız yüzünden istediğiniz performansı sergileyemiyorsunuz. Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirme konusunda istediğiniz şartları elde edeceksiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Çevre ilişkilerinizde planlı hareket ettiğiniz için, bugün kendinizi daha dingin hissedeceksiniz. Kurallarınızın doğru işlediğini görmek, işlerinizi daha hevesli yapmanızını sağlıyor; çok daha istekli oluyorsunuz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Partnerinizin duygusal yaklaşımlarından oldukça etkileneceksiniz. Onunla yeni bir planlama dönemi başlatacaksınız. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin farklı ve yaratıcı yönlerinden etkileniyorsunuz. Risk söz konusu.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
İşinizle ilgili gelişmeleri takip ederken, çok fazla hareket halinde olmanız gerekiyor. Her şeyi yavaştan almayı sevdiğiniz için, bitmesi gereken işlerinizin fazla ilerlemediğini göreceksiniz. Şüpheci yaklaşımlar içindesiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
İdeallerinizin sizi önemli noktalara getireceğini bildiğiniz için, disiplinli yönlerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Duygusallığınızın bazı problemlere neden olduğunu görüyor ve daha da çok kurallara bağlanıyorsunuz.