11 Mayıs Çarşamba burç yorumları

11 Mayıs Çarşamba burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

11+May%C4%B1s+%C3%87ar%C5%9Famba+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 11 Mayıs Çarşamba gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
11 Mayıs Çarşamba Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Parasal değerlerinizi gözden geçirmek isteyeceksiniz. İçinizdeki kuşkular yüzünden yaptığınız işten zevk almayabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili gelişmeleri takip ederken, başarınızı garantileyerek ilerlemenizde fayda var.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün fikir çatışmaları yaşayabilir ve gereksiz olayları problem haline getirebilirsiniz. Çevreyle ilişkilerinizi sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Partneriniz, değişen fikirlerinize karşıt düşünceler geliştirebilir.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün özellikle yakın dostlarınızın ilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Değişen istekleriniz konusunda kendinizi zorlamamalı, partnerinizin olumlu yaklaşımlarına daha iyimser bakmalısınız. Bazı detaylar kafanızı kurcalıyor.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Çevrenizin isteklerini güçlü bir şekilde algıladığınız için, sorumluluk duygunuzu zorlayacak çalışmaları kendinize seçerek, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyorsunuz. Bugün, olaylara kısa yoldan çözüm getireceksiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Düşüncelerinizi yaşama geçirmek konusunda, deneyimlerinizi ve bilgilerinizi kullanmak için fırsatlar söz konusu. Gücünüzün farkındasınız. Bugün beklemekten çok sıkılıyorsunuz ve girişimciliğinizi hızlandırmak istiyorsunuz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları güçlendirmelisiniz. Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla birlikte olabileceksiniz. Maddi gelişmeleriniz olumlu ilerliyor.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız. Bugün sıra dışı düşünceler içinde olacak ve partnerinizin gözüne girmek için, bütçenizin dengelerini bozabilirsiniz, dikkatli olun. İsteklerinizde farklı bir aşırılık gözleniyor.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bugün çevrenizle iş birliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Zorlanmalara gelemediğiniz için ani olaylara tepkili davranabiliyorsunuz. Önemli konuları atlamadan kendinizi disipline sokmak zorundasınız. Maddi konularda ısrarcı bir tavır takınarak çevre koşullarınızı değiştirebilirsiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Bugün iletişim konusunda zorluk çekmeyecek, görüşmek istediğiniz kişilere hızlı bir şekilde ulaşacaksınız. İş birliği içinde olduğunuz kişilerin, farklı düşünceleri sizde farklı motivasyon yarattığı için mutlu oluyorsunuz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Bugün duygularınızı rahat bir şekilde kullanmak isteyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Güçlü bağların pekişeceği bir gün yaşayacaksınız.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün maddi konularınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda size fikir verecek olan ailenizi, ön plana çıkaracak gerekli atılımları yapacaksınız.