11 Kasım Perşembe burç yorumları

11 Kasım Perşembe burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

11+Kas%C4%B1m+Per%C5%9Fembe+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
 
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 11 Kasım Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
11 Kasım Perşembe Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün çevresel iletişiminle ilgili bazı pürüzler yaşayabilirsiniz. Ay'ın bulunduğu konum, sizi iletişim konusunda hassas yaparken, olaylara yaklaşım tarzınızı farklı kılıyor. Yaratıcılığınızı coşkuyla sunacaksınız..
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Ruhsal anlamda değişim içindesiniz. Gereksiz patlamalar yaşayabilirsiniz. Bugün düzen içinde bir karışıklık mevcut. Düzeltmeniz gereken konuların sizden uzaklaşmasına tahammül edemediğiniz için, sinirli olabilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Neşeli bir gününüzdesiniz. İsteklerinizde bazı uçukluklar var. Kan bağı içinde olduğunuz kişilerle ortak aktiviteler üretebilirsiniz. Onlara karşı kendinizi sorumlu hissediyor ve farklı bir duyguyla yaklaşıyorsunuz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta, sabır ve taviz gibi önemli konuları dengede tutmak olmalıdır.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Bugün inatçı tavırlarınızla çevrenizi bazı konularda bezdirebilirsiniz. Ay, sabit düşünceler içinde bocalamanıza neden oluyor. Yakınlarınızın size olan davranışlarına tenkit etmeden çözüm bulmalısınız.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Siz olağanüstü fikirlerin kişisisiniz. Olaylara yaklaşım tarzınız çok ilginç gelişimlerle ortaya çıkıyor. Parasal konularda fikrinizi söylerken çekimserlik duyabilirsiniz. Bugün çevrenizi sınamak isteyeceksiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da sizde sürekli bir huzursuzluk kaynağı yaratıyor. Sevdiğinize karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız. Bugün ters bir bileşke içindesiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Kişisel çekiciliğinize duygusal derinliğinizin de eklenmesi sonucu, bugün olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşacaksınız. Çevrenizde birçok zincirleme işin üstesinden gelebilecek çalışmalar içindesiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Arkadaşlarınızla duygusal bağlarınızın güçlü olduğu bir gün. Girdiğiniz topluluklarda, görmek istediğiniz her türlü destek kısa sürede oluşacaktır. Çünkü içsel disiplininiz çok fazla ve insanlar size her açıdan güveniyorlar.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Derin düşüncelerle boğuştuğunuz bir gün. Beklentilerinizin altında yatan gerçekleri bilmenize rağmen; olayları görmezlikten gelmek, sizi geçici olsa da rahatlatıyor. Bugün gizli hesaplar içinde olmanız gerekiyor.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Olayları doğal akışı içinde düşünüyor, dengenizi bozmak istemiyorsunuz. Yaşantınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmak üzeresiniz. Yarım kalan işlerinizi bir an önce tamamlamalısınız. Arkadaşlarınızın önereceği fikirler ilginizi çekebilir.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Sosyal yaşantınızda karşılaştığınız aksilikler konusunda moraliniz hiçbir şekilde bozulmasın. Bugün olayların üstünüze geldiğini göreceksiniz. Sevdiğiniz kişilerin etkisinde kalıp düşüncelerine sığınma hissi duyacaksınız.
 
 
>