10 Ocak Pazartesi burç yorumları

10 Ocak Pazartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

10+Ocak+Pazartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 10 Ocak Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
10 Ocak Pazartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bazı ortaklıkları bitirmek isteyebilir ancak ani fikir değişliklerinin getirdiği bocalamayı da yaşayabilirsiniz. Kendinizi karamsarlığa sürüklemeyin.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Akşam saatlerinde sosyal yaşantınızda hareketlilik söz konusu. Arkadaşlar ve gruplar içinde yer alarak günün gerginliğinden sıyrılabilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sizi uzun süredir huzursuz hissettiren; ortak para veya gayrimenkulle alakalı bir karar vermek ve konuyu kapatmak isteyebilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Geleceği duygusal bir gözle değerlendirmektesiniz. Belirsiz olan düşüncelerinizi, eşin veya ortağın gerçekçi bakış açısı ve desteği ile şekillendirebilirsiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Kazançlarınızı değerlendirmek için ciddi kararlar arifesinde olduğunuz için günü; planlama yapmaya ayırabilirsiniz. Sağlık sorunlarını önemseyin.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Maddi kazançlardaki azalma sizi yeni gelir arayışına itebilir. Akşam saatlerinde iş veya size destek olan ekiple bir organizsyon yapabilirsiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bugün eşin veya ortağın ani fikir değiştirmesi veya size yeni farkındalık kazandıracak sözleri ile yüz yüze gelebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin...
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Aşk, çocuklar veya şans oyunları ile alakalı hayallerinizi gerçekçi bir göz ile yeniden değerlendirebilirsiniz. Derin ve kapsamlı düşünmek kazandırabilir.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Bugün de maddi kazançlar gündemde olabilir. Eve ait gelişmelerde ailenizin desteğini alabilir veya sizin onlara destek olmanız gerekebilir.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Bir önceki güne göre ikili ilişkilerde daha duygusal olabilirsiniz. Yine de ağzınızdan aniden çıkacak sözler ve fikir değişikliklerine dikkat edin...
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Güne sorumlukların ve maddi konulardaki belirsizliğin getirdiği yükün ağırlığı altında başlayabilirsiniz. Karşınıza çıkan engeller için yeni kararlar alın...
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Gruplar ve ekip çalışmaları içinde olarak hayalini kurduğunuz projeleri gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzün bu oluşuma katkısı olabilir.
 
 
 
>