10 Ocak Pazar burç yorumları

10+Ocak+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

10 Ocak Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 10 Ocak Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
10 Ocak Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Önceden almaya veya satmaya çalıştığınız gayrimenkullerle ilgili bugün sonuçlar alınabilir. Finansal konularda ki girişimlerinizi ertelemenizde fayda var.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün geleceğe dair yeni projeler ve girişimlerde bulunmak isteyebilir, ilişkileriniz yoluyla düşüncelerinizi uygulamaya koyabilirsiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Eski çalışma arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelebilirsiniz. Fakat maddi beklentilerinizi yüksek tutmamalısınız. Kariyeriniz için olumlu adımlar atabilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Geçmişten gelen okul ilişkileri tekrar hayatınıza girebilir. Daha önce başlayıp sonlandıramadığınız kurs ve eğitimlere yeniden başlayabilirsiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Geçmişten gelen finansal konular tekrar gündeme gelebilir. Miras veya eşinizin gelirleriyle ilgili sıkıntılar giderilebilir ama beklentilerinizi yüksek tutmayın.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Muhalif düşüncelerinizle gruplar içinde dikkat çekebilirsiniz. Geçmişten gelen hukuki sorunlar bugün lehinize sonuçlanabilir.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Çalışma arkadaşlarınızla yeni işbirliklerine girebilir, iş yaşamınızda sıra dışı çözümler önerebilirsiniz. Finansal konularda biraz sıkıntı çekebilirsiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Daha önceden planladığınız ama yapmaya fırsat bulamadığınız projelerinizi uygulamaya koyabilir, ortaklıklar kurabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat!
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Politik ve felsefi fikirlerinizi çevrenizdekilerle tartışırken gereğinden fazla muhalif davranabilirsiniz. Zihinsel işbirlikleri ve ortaklıklar gündeme gelebilir.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Daha önceden çalıştığınız iş yerleri veya projeler yeniden karşınıza çıkabilir. Bu karşılaşmalar ekonomik olarak size fayda sağlayabilir.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Okul arkadaşlarınızla karşılaşabilir, birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Eski dedikodular ve düşünceler tekrar gündeme gelebilir.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün geçmişten kalan, unutulmuş borçlara dikkat etmelisiniz. Gerçi umudu kestiğiniz alacakları almanız içinde uygun bir gündesiniz.
 
 
>