10 Mayıs Salı burç yorumları

10 Mayıs Salı burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

10+May%C4%B1s+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 10 Mayıs Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
10 Mayıs Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarınızı sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bugün yüksek hedefleriniz var.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Duygularınızdaki artışlar yüzünden otokontrol sınırlarınızı denetlemek zorunda kalacaksınız. Güç gösterisinde bulunabilir, partnerinize meydan okuyabilirsiniz. Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmiyorsunuz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Yakın dostlarınızdan önemli destekler alacaksınız. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Pratik ve hızlı düşünceler içinde olacağınız için meraklı ve amaçlarınıza uygun hareket edeceksiniz. Başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. Yatırımlarınız hızla gelişecektir. İstenmeyen harcamalar da söz konusu.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Gelen iş teklifleri karşısında, kafanızın karışmasını istemiyorsanız, partnerinizden yardım alabilirsiniz. Öncelikle duygularınız bir hayli yoğun seyrediyor. Derin düşünce ve araştırmalar içindesiniz. Küçük kazalara meyillisiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Kararsızlıklar içinde olabilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişledikçe tercihleriniz de artıyor. Sizin yaşam boyunca mantığından ayrılamayan bir yapınız olduğu için, içinizde uyuyan kıpırdanmalara bir anlam veremiyorsunuz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Birlikte iş yaptığınız kişiler önemli olacak. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek. İş başarınız arttıkça, önemli işler ayağınıza gelecek. İş arayanlar gelen teklifleri değerlendirebilirler. Engelleri aşacak cesarete sahipsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
İş yerinizde değişimler ve yeni başlangıçlar için uyumlu dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Yaşam kaliteniz yükseliyor. Yeni projelerin doğrultusunda, yeni organizasyonların ortaya çıkacağı ve sizi destekleyen kişilerle bir araya geleceğiniz günler olacak. Stresinizi kaldırıp bir kenara koymalısınız.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir gün. Güçlü kişilerin desteğini üzerinizde hissedecek ve onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başaracaksınız. Duygularınıza kurallar getirdiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Uzak çevrelerin aranılan kişisi haline geleceksiniz. Finans evinizin size vereceği kozmik destekle para konularında akıllıca davranacaksınız. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.