10 Eylül burç yorumları

10+Eyl%C3%BCl+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Burç Yorumları, en çok merak edilen konular arasında. 10 Eylül Perşembe gününe ait burç yorumları haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 10 Eylül Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
10 Eylül Perşembe Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Ekonomik konularla ilgili daha önceden başlatmış olduğunuz girişimlerde gelişmeler olabilir. Eski borç ve alacaklar karşınıza çıkabilir.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Geçmiş ilişkiler ve sağlık sorunları tekrar karşınıza çıkabilir. Size güven veren işbirliklerin aslında beklentilerinizi karşılamadığını göreceksiniz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün kendinizi huzursuz ve gergin hissedebilir, girişimlerde bulunmakta zorlanabilirsiniz. Eski düşmanlıklarla tekrar karşılaşabilirsiniz.  
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Kariyerinizden kazançlarınız beklediğiniz gibi olmayarak maddi kayıplara yol açabilir. Eski sosyal grup ve arkadaşlarınızla tekrar bir araya gelebilirsiniz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Harekete geçmekte ve yeni stratejiler geliştirmekte zayıf kalabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda daha önce yaşanmış sorunlar tekrar karşınıza çıkacak.   
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Farklı bakış açılarına kendinizi kapatmanız ve inançlarınıza sıkı sıkı sarılmanız size zarar verebilir. İş hayatınızda yeni girişimlerde bulunacaksınız.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Finansal konularla ilgili harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları güvende olmak ve risk almamak için kaybedebilirsiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Karşınızdakilerin uzlaşmaz tutumundan dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, sigorta gibi finansal işlerinizde iyi gelişmeler olacak.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Eski sağlık sorunlarıyla tekrar karşılaşabilir, beraber çalıştığınız kişilerle aranızda uzlaşmadığınız için güven kaybı yaşanabilir. İşlerinize de dikkat edin.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Eski romantik ilişkileriniz tekrar karşınıza çıkabilir, sevdiklerinizi fazla sahiplenmeniz ve inatçı tutumunuz kayıplara neden olabilir. 
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Risk içeren ekonomik girişimleriniz yanlış bilgilerden veya belirsizliklerden dolayı yarım kalabilir. Sevdiklerinizle aranızda görüş farklılıkları oluşabilir. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün çok inatçı ve uzlaşmaz davranabilir, eski anlaşmazlıkların çözümü için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmeyebilirsiniz.
>