1 milyon dolara Barbie oldu

1+milyon+dolara+Barbie+oldu
ABONE OL

Çılgın kadın Nannette, Barbie bebeklere benzemek için 1 milyon dolar harcayarak cinsel organına kadar estetik yaptırdı. Oyuncağa benzemek için olmadık acılar çeken kadına, ‘Hala benzemiyorsun’ yorumu geldi.

Barbie bebeklere benzemek için büyük paralar harcayıp ameliyat masasına yatanların sayısı her geçen gün artıyor. Bunlardan biri de ABD Ohio’da yaşayan 46 yaşındaki Nannette Hammond. Barbie bebeklere benzemek için bu zamana kadar 1 milyon dolar gibi bir serveti çarçur eden Nannette, defalarca göğüs ameliyatı olarak 700cc’lik silikonlar taktırdı. Yanak, çene ve dudak dolgusu enjekte ettirdi. 
 
Nannette’ye bunlar yetmedi, daha gerçekçi olması için cinsel organına bile estetik yaptırdı. Daha birçok farklı operasyon için ameliyat masasına yatan çılgın kadın, “Barbie’ye benzemek için muhtemelen bir milyon dolardan fazla harcadım. Evet çok pahalı ama buna değer. Ayrıca ben tüm bunları hak ediyorum” dedi. Sosyal medya kullanıcıları ise 1 milyon dolarla çok daha iyi bir yatırım yapılacağını savunarak Nannette’nin Barbie’ye benzemediğini söyledi. Sizce benzemiş mi? 
>