1 Mayıs Pazar burç yorumları

1 Mayıs Pazar burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

1+May%C4%B1s+Pazar+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 1 Mayıs Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
1 Mayıs Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Çevrenizde farklı koşullarda çalışma sistemlerini merak edeceğiniz bir gün. Duygu dünyanızı çevrenize kapatabilirsiniz. Arkadaşlarınız, düşüncelerinizi merak ederken; siz içinize kapanarak kendi dünyanıza dalacaksınız.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Mantıklı yönleriniz daha belirgin olacak. Alışkanlıklarınızın size sağlayacağı olumlu etkileri gün içinde daha rahat hissedeceksiniz. Bugün ailenizin yaşlı bireylerinden hala, teyze gibi kişilerin bazı istekleri olacaktır.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Maddi konulara kafa yoracak ve yeni çözümler getireceksiniz. Yeni başlangıçlar konusunda kendinizi baskı altında hissediyorsunuz Parasal sıkıntılarınıza yeni kaynaklar bulmak için gerekli şartları oluşturabilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
İlişkilerinizde mantıklı davranmak zorundasınız. Duygularınız karışabilir. Güven ihtiyacı içindesiniz. Partnerinizden beklediğiniz desteği bulamadığınız zaman, kafanızdaki olumsuz fikirler yüzünden moraliniz hemen bozuluyor.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Zor şartlarda çalışmaktan yılmayan bir yapınız var. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize hızla yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenizi yükseltecek her türlü donanıma hazırsınız. Yeni sınavlara doğru gidiyorsunuz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Kişisel olarak başlatacağınız çalışmalarda, gücünüzün sınırlarını deneyeceksiniz. Özenli ve titiz davranacağınız bir gün. Her şeyi inceleyerek sonuca varmak istiyor ve şüpheleriniz konusunda ısrarcı bir tutum sergiliyorsunuz.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Ailenizi ve kariyerinizi disiplinli bir şekilde bir arada yürütmeyi biliyorsunuz. Sosyal yaşantınızda güçlü sezgilerinizin etkisini görmek mümkün. Sevdiklerinizle güzel bir gün sizi bekliyor. Böbreklerinizi üşütmemelisiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Gizemli yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen, isteklerinizde belirleyici davranıyor ve duygularınızı mantıklı bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Yaşamınızda aksayan sorunları bir şekilde ele alarak, yeni bir formüller üreteceksiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmanız. Asıl yapmanız gereken işler dururken, size uzak olanları tercih ediyorsunuz. Başlatacağınız yeni çalışmalar için gerekli donanıma sahipsiniz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olmanıza rağmen, aşk ilişkilerinizde gerekli tatmini sağlamakta zorlanacaksınız. Partnerinizin her şeyini merak ederken, kendi düşünceleriniz konusunda taviz vermek istemiyorsunuz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Bugün duygusal davranmamaya çalışmalısınız. İş yaşamınızda yenilikler gerekebilir. Fakat bu olaylara tepkili davranmak yerine, ılımlı yaklaşmalısınız. Olayların altındaki gerçek nedenleri sabırla sorgulamalısınız.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Duygularınızla hareket ediyor ve takıntılarınız yüzünden bazı işlerinizin gecikmesine neden oluyorsunuz. İşlerinizde belirleyici davranmakla, iş potansiyelinizi daha da arttırabilirsiniz. Bugün net olmayı denemelisiniz.