1 Aralık burç yorumları

1 Aralık Çarşamba burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

1+Aral%C4%B1k+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 1 Aralık gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
1 Aralık Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Kuruntulu tavırlarınızla, çevrenizi şaşırtacağınız bir gün içindesiniz. Yanınızdaki kişilere belli etmeseniz bile onların fikirlerini benimsemiyor ve duygularınızla hareket ediyorsunuz; hiç kimseye güvenmiyorsunuz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Yoğun çabalarınızın size sağlayacağı avantajlar konusunda kuruntularınızı yenmelisiniz. Herşeyi yapmaya çalışmanız, daha fazla yorulmanıza neden oluyor. Sevdiklerinizden anlayış bekliyorsunuz fakat ifade zorluğu yaşıyorsunuz.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugünlerde partnerinizin de, sizin yardımınıza ihtiyacı olacak. Gerekli fikirleri ve destekleri ona sağladığınız müddetçe, yaşam her anlamda sizi mutlu edecek. Köklerinizi sorgulama konusunda ilginç bir tavır sergiliyorsunuz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Çevrenize kızdığınız anda duygularınızı içinize kilitliyor, kimse ile konuşmak istemiyorsunuz. Her şeyiyle farklı bir gündesiniz. Güçlü kararlar verebilecek bir dönemdesiniz. Kontrollü birisiniz, duygularınızı frenlemede üzerinize yok.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Kişiliğinizle çevrenizi olumlu bir şekilde etkileyeceksiniz. İş yaşamınızda aksayan durumlar sizi çok fazla ilgilendirmemeli. Siz sorumluluklarını yerine getirmeyi bilen birisiniz. Bugün yalnız kalmak istemeyeceksiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Çevrenizin davranışlarındaki farklılığı hissettiğiniz halde anlamak istemiyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyi aramanın tam sırası. O, bir süredir sizden haber bekliyor. Yoğun iş temponuz sizi yorgun düşürüyor ve enerjinizi olumsuz etkiliyor.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Dengelerinizde aksaklıklar çıktığı zaman, içsel sıkıntınız artıyor. Birçok sorunu çözmek zorunda kalabilirsiniz. Doğuştan araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz, başarınızı olumlu etkiliyor. Fırsatları doğru kullanmalısınız.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Arzularınıza gem vuramazsınız. İsteklerinizi gerçekleştirmelisiniz. Kendinizi sessizce savunan bir yapınız var. Düşündüğünüz şeyleri birlikte çalıştığınız kişiler bile çözemiyor. Bugün işinize pozitif yaklaşmalısınız.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Son günlerde bazı sorunlarınızı erteleyerek zaman kazanmak istiyorsunuz. İçsel korkularınızı yenmelisiniz. Maddi konularla ilgili bazı gizlilikler söz konusu olabilir. Özgürlüğünüzü korumak için elinizden geleni yapıyorsunuz.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Yaşam süreci içinde kendinizi ispat etmek istediğiniz konularda, yeni başlangıçlar yapmayı hedefliyorsunuz. Sezgilerinizi doğru kullanmalı ve düşüncelerinizde farklı konularda yoğunlaşmalı, adımlarınızı sakin atmalısınız.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Çalışma yaşantınızda hassas ve alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerin size verecekleri enerji çok önemli olacak. Sessiz kalmakla birçok sorunu biriktiriyor olmanız sizi çok sıkacaktır.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Kendinizi fazla zorlamamalısınız. Olaylar gittikçe yön değiştiriyor ve bazı şeyler sizi aşmaya başladı. Arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalarda sürtüşmeler söz konusu. Organizasyon konularında sorunlar çıkacaktır.
 
 
>