SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

1 Ağustos Pazartesi burç yorumları

1 Ağustos Pazartesi burç yorumları haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.
Haber Giriş Tarihi: 31.07.2022 22:35
abcgundem.com
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 1 Ağustos Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
1 Ağustos Pazartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta; sabır ve taviz gibi iki önemli konuya duyarlı olmanızdır.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Bugün inatçı tavırlarınızla çevrenizi bazı konularda bezdirebilirsiniz. İnsanın her ortama uyum sağlayabilmesi için yapacağı tek şey; çevresine karşı iletişim düzeyini yüksek seviyede tutmasıdır. Bu konuya özen gösterin.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün yakın dostlarınızdan alacağınız destek, sizin için önemli bir pota oluşturacak. Öğle saatlerinden sonra iş birliği içinde olacağınız kişilerle bir araya geleceksiniz. Partnerinizle de bu konuda hemfikir olacaksınız.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Bugün maddi konularda iş birliğine ihtiyacınız olabilir. İsteklerinizi karşı tarafa aktarırken zorluk çekmeyecek ve atılımcı davranışlarınızla göz dolduracaksınız. Amacınıza uygun başarılı çalışmalarınız ses getirecek.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Çok canlı bir gününüzdesiniz. Gereksiz yere verdiğiniz sözlerden dolayı canınız sıkılabilir ve bazı işlerinizi erteleyebilirsiniz. Son günlerde gereğinden fazla çalışıyorsunuz. Bugün partnerinizden yardım alabilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
İş birliği içinde olduğunuz kişilerin karşıt düşünce içinde olması sizi çok fazla etkilemeyecek. Girişimciliğinizi destekleyen davranışlar içindesiniz. Bugün karşınıza çıkacak olan fırsatlar olumsuzlukları unutturacak.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Geçmişle ilgili nostaljik anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Sizin bu halinizi, aşırı olmaması şartıyla partneriniz de paylaşıyor. Uzun süredir haber alamadığınız kişileri özleyebilirsiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Yapmayı hedeflediğiniz işle ilgili olarak, desteğini beklediğiniz kişiyi şımartabilirsiniz. Sağduyulu olmak adına üstün bir çaba sarf ediyorsunuz. Bugün fazla sorumluluk alıyor ve kendinizi gereğinden fazla zorluyorsunuz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok fazla cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz. Bugün enerjinizi istediğiniz her konuda doğru kullanacaksınız.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Yaşamın her adımında bir sorunu kendi çabanızla çözmek istiyor; emek vermeden bir şeylere sahip olmak istemiyorsunuz. Bugün her olayın arkasında farklı nedenler aramak sizde alışkanlık halini aldı.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da sizde sürekli bir huzursuzluk duygusu yaratıyor. Sevdiğinize karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız. Bugün ters bir bileşke içinde olacaksınız.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün yakın arkadaşlarınızla kurduğunuz samimiyeti, iş yerinizdeki diğer ortamlara da yaymalısınız. Bu sizi daha da motive edecek. Alışkanlıklarınıza bağlı olmanız, dostlar konusunda da seçici olmanıza neden oluyor.
 
 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar