Tuğba Ekinci kimdir? Tuğba Ekinci kaç yaşında?

Flash TV ekranlarında Nihat Doğan ile 'Ben Türk'üm' tartışması yaşayan ve yaşadığı tartışma nedeniyle programı 'Ben yokum' diyerek terk etti. Tuğba Ekinci hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer almaktadır.

+Tu%C4%9Fba+Ekinci+kimdir?+Tu%C4%9Fba+Ekinci+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?
ABONE OL
Tuğba Ekinci, Flash TV ekranlarında Nihat Doğan ile yaşadığı tartışma ile gündemde. Tuğba Ekinci, hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor.
 
 
Tuğba Ekinci Kimdir? Tuğba Ekinci Nereli?
 
Tuğba Ekinci, 9 Haziran 1977'de Kars'ta doğdu. 
 
Şov dünyasına girişi Osman Sınav'ın Tuğba Ekinci'yi keşfetmesiyle oldu. Bodrum'da 'Mavi Düşler' dizisini çekerken Ekinci'yi gördü ve teklifte bulundu. Çarkıfelek'te bir süre hosteslik yaptı. Kral TV'de VJ oldu. 1994'te Güzellik Yarışması'na girdi, elemeleri geçti ve ilk 20 aday arasında yer aldı. Babasının izin vermemesi sonucu yarışmadan çekilmek zorunda kaldı. Erol Köse ile tanışması şarkıcılık kariyerinin başlangıcı oldu. Özcan Şenyaylar'dan özel şan dersleri aldı. Buzda Dans yarışmasının finalisti idi.
 
 
KİŞİSEL YAŞAMI
 
Pendik Lisesi mezunudur. Annesi hemşire, babası İTÜ mezunu inşaat mühendisidir. Fatih Özbilen'in eski eşidir. Tuğba Ekinci'nin eski sevgilileri arasında 'Karadağlar'ın Gülali'si İbrahim Çelikkol ve Ümit Cem Şenol yer alıyor.
 
>