Survivor All Star yarışmacısı Seda Aydemir kimdir, kaç yaşında, nereli? Seda Aydemir mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Seda Aydemir, Survivor All Star 2022 gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Seda Aydemir, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

+Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+Seda+Aydemir+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Seda+Aydemir+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
Survivor All Star 2022'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Seda Aydemir hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Seda Aydemir, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Seda Aydemir Kimdir? Seda Aydemir Kaç Yaşında? Seda Aydemir Ne İş Yapıyor? 
 
Seda Aydemir Kimdir?
 
Seda Aydemir, 17 Ağustos 1985 yılında dünyaya geldi. Bursa Kız Lisesi'nden mezun olan Seda Ocak, sırasıyla anaokulu öğretmenliği ve spor yönetimini bitirmiştir.. Rumeli Üniversitesi'nde spor danışmanlığı yapmakta olan Seda Ocak, evli ve 2 çocuk annesi. Spor hayatına 10 yaşında atlet olarak 100 metre engelli olarak başladı. Milli takımda Balkan Şampiyonu olduktan sonra sporu bıraktı. Yarışmaya daha önce katılan Sema Aydemir'in ikiz kardeşi olan Seda Ocak, Survivor'a katılması ile ilgili olarak ise şu sözleri paylaştı, "Survivor'a hazırlık aşamasında günde 2 antrenman yaptık. Zorlandık ama değdi. Gözümün kara olmasının parkurlarda işe yarayacağını düşünüyorum. Canım tatlı değildir, hırsıma da güveniyorum."
>