Survivor All Star yarışmacısı Ogeday Girişken kimdir, kaç yaşında, nereli? Ogeday Girişken mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Ogeday Girişken, Survivor All Star 2022 gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Ogeday Girişken, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

+Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+Ogeday+Giri%C5%9Fken+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Ogeday+Giri%C5%9Fken+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
 
Survivor All Star 2022'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Ogeday Girişken hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Ogeday Girişken, daha önce de Survivor'da yarışmış ve 2017 sezonu Survivor şampiyonu olmuştur. Ogeday Girişken Kimdir? Ogeday Girişken Kaç Yaşında? Ogeday Girişken Ne İş Yapıyor? 
 
Ogeday Girişken Kimdir?
 
Ogeday Girişken, 27 Nisan 1992 tarihinde Adana'da doğmuştur. Ogeday Girişken 1992 yılında Adana şehrinde doğdu ve beraberinde eğitim hayatına orada devam etti. Marmara Üniversitesi'nde Beden Eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünü okumaya hak kazandı. Daha sonrasında lisans eğitimini tamamladı.
 
Sporcu kimliği ile sık sık adından söz ettiren Ogeday o yıllarda da ilgililer tarafından dikkat topladı ve beraberinde kürek sporu dalında Fenerbahçe'de lisanslı bir sporcu olarak on yıl kadar kürek takımında yer aldı. Dünya sıralamalarına adını kazıyan Ogeday Girişken 2017 yılında Survivor 2017 yarışmasına katıldı. Yarışmanın başlamasının ardından Ogeday gerek karakteri ile gerek parkurlardaki performansı ile kısa zamanda bir adım öne geçmeyi başardı ve o sezonun şampiyonu oldu.
 
Dünya çapında gerçekleşen Litvanya' da gerçekleşen U-23 Kürek Şampiyonası'nda yarışmayı 8. sırada tamamladı. Ogeday Girişken, 2018 yılında Bir Litre Gözyaşı dizisinde 'Teoman' karakteriyle oyunculuk hayatına adımını attı. Daha sonra 2019 yılında Savaşçı dizisinde 'Astsubay Çavuş Demir Döğer' karakterini canlandırdı.
>