Survivor All Star yarışmacısı Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? Nisa Bölükbaşı mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Nisa Bölükbaşı, Survivor All Star 2022 gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Nisa Bölükbaşı, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

+Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+Nisa+B%C3%B6l%C3%BCkba%C5%9F%C4%B1+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Nisa+B%C3%B6l%C3%BCkba%C5%9F%C4%B1+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
Survivor All Star 2022'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Nisa Bölükbaşı hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Nisa Bölükbaşı, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Nisa Bölükbaşı Kimdir? Nisa Bölükbaşı Kaç Yaşında? Nisa Bölükbaşı Ne İş Yapıyor? 
 
Nisa Bölükbaşı Kimdir?
 
2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.
>