Survivor All Star yarışmacısı Furkan Kızılay kimdir, kaç yaşında, nereli? Furkan Kızılay mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Furkan Kızılay, Survivor All Star 2022 ünlüler kadrosunda yer alıyor. Furkan Kızılay, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

+Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+Furkan+K%C4%B1z%C4%B1lay+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Furkan+K%C4%B1z%C4%B1lay+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
Survivor All Star 2022'nin ünlüler kadrosunda yer alan Furkan Kızılay hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Furkan Kızılay, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Furkan Kızılay Kimdir? Furkan Kızılay Kaç Yaşında? Furkan Kızılay Ne İş Yapıyor? 
 
Furkan Kızılay Kimdir?
 
Tüm Türkiye'nin fenomen dizi Çocuklar Duymasın ile tanıdığı Furkan Kızılay, 30 Kasım 1990 yılında İstanbul Şile'de doğmuştur. 31 yaşındaki Survivor Furkan, aynı zamanda şarkıcılık da yapmaktadır. Oyunculuğu, şarkıcılığı yanı sıra reklamlarda da sık sık boy gösteren Furkan Kızılay'ın Batur isminde bir kardeşi bulunmaktadır. Furkan Kızılay'ın babası Fitness öğretmeni ve antrenör Emin Kızılay, annesinin adı Mine Kızılay'dır.
>