Survivor All Star yarışmacısı Berkan Karabulut kimdir, kaç yaşında, nereli? Berkan Karabulut mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Berkan Karabulut, Survivor All Star 2022 gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Berkan Karabulut, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

+Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+Berkan+Karabulut+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Berkan+Karabulut+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
Survivor All Star 2022'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Berkan Karabulut hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Berkan Karabulut, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Berkan Karabulut Kimdir? Berkan Karabulut Kaç Yaşında? Berkan Karabulut Ne İş Yapıyor? 
 
Berkan Karabulut Kimdir?
 
Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 yılında, İstanbul'da doğdu. 
 
7 yaşında futbola başlayan Karabulut, sonrasında da birçok spor dalıyla ilgilendi. 2 sene A takım seviyesinde profesyonel olarak oynandıktan sonra üniversiteye girip 2013 yılında fitness eğitmenliğine başladı.
 
1,5 sene Bellevue Residance'da eğitmenlik yaptıktan sonra bir tanıdığıyla ortak olarak Kuruçeşme'de spor stüdyosu açtı. 25 Aralık 2015'te ise kendi spor salonunu açtı.
>