Survivor All Star yarışmacısı Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında, nereli? Barış Murat Yağcı mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Barış Murat Yağcı, Survivor All Star 2022 ünlüler kadrosunda yer alıyor. Barış Murat Yağcı, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

+Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+Bar%C4%B1%C5%9F+Murat+Ya%C4%9Fc%C4%B1+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Bar%C4%B1%C5%9F+Murat+Ya%C4%9Fc%C4%B1+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
Survivor All Star 2022'nin ünlüler kadrosunda yer alan Barış Murat Yağcı hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Barış Murat Yağcı, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Barış Murat Yağcı Kimdir? Barış Murat Yağcı Kaç Yaşında? Barış Murat Yağcı Ne İş Yapıyor? 
 
Barış Murat Yağcı Kimdir?
 
Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1991'de İzmir'de doğdu. Birce Akalay'ın kuzenidir. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümünden mezun olmuştur. Yağcı, ikinci üniversite kapsamında Anadolu Üniversitesi Spor yönetimi bölümünde eğitimine devam etmektedir. Anadolu Efes Spor Kulübü'nde profesyonel olarak basketbol oynadı. Ancak sakatlandıktan sonra spor hayatına devam edemedi. Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır. Best Model of Turkey adlı yarışmaya katılıp "Best Fotomodel" seçildikten sonra yapımcılar tarafından keşfedilmiştir. İlk oyunculuk deneyimini, 2014 yılında yayımlanmış olan Kocamın Ailesi adlı dizide Akın karakterini canlandırarak yaşadı. 1,92 boya sahip olan Barış Murat Yağcı, 88 kilo ağırlığındadır.
>