Survivor All Star yarışmacısı Anıl Berk Baki kimdir, kaç yaşında, nereli? Anıl Berk Baki mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Anıl Berk Baki, Survivor All Star 2022 gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Anıl Berk Baki, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

+Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+An%C4%B1l+Berk+Baki+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+An%C4%B1l+Berk+Baki+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
 
Survivor All Star 2022'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Anıl Berk Baki hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Anıl Berk Baki, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Anıl Berk Baki Kimdir? Anıl Berk Baki Kaç Yaşında? Anıl Berk Baki Ne İş Yapıyor? 
 
Anıl Berk Baki Kimdir?
 
Survivor Anıl Berk Baki, 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi ancak aslen Trabzonludur. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü mezunu Anıl Berk Baki, yelken sporu ile ilgilenmekte ve aynı zamanda Milli sporcudur. Bunun dışında Crossfit antrenörü olarak spor yaşantısını sürdürmektedir. Yelken ve crossfit dışında uzun süre Amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmiştir. Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Anıl Berk Baki hayvanlara da düşkün biri.
>