Squid Game 2.sezonu olacak mı? Squid Game 2.sezonu ne zaman?

İlk sezonu ile 17 Eylül 2021 Cuma günü Netflix'te ilk kez yayınlanan Squid Game dizisi, tüm dünyada büyük bir yankı uyandırdı. Netflix'in en çok izlenen dizisi olma yolunda ilerleyen Squid Game dizisinin yeni sezonu olup olmayacağı ise merak ediliyor.

+Squid+Game+2.sezonu+olacak+m%C4%B1?+Squid+Game+2.sezonu+ne+zaman?
ABONE OL
Squid Game 2.sezonu olacak mı?
 
Tüm dünyayı kasıp kavuran Netflix'in Güney Kore yapımı dizisi Squid Game için ilk sezon sona erdi. Dizinin 2.sezonunun olup olmayacağı ise merak ediliyordu.
 
Dizinin yönetmeni ve senaristi olan Hwang Dong-hyuk, çok merak edilen o sorunun cevabını resmen verdi. ABD'de bir etkinlikte konuşan yönetmen, dizinin yeni sezonuna çok fazla talep olduğunu ifade ederek, "Bize başka seçenek bırakmadınız" şeklinde konuştu.
 
Hwang Dong-hyuk AP ile yapmış olduğu röportajda, "İkinci bir sezonun olacağını söyleyebilirim." dedi. Ayrıca, dizinin yapımcısı Hwang Dong-hyuk, Associated Press'e verdiği röportaj sırasında Squid Game'in izleyici tarafından çok fazla sevildiğini belirtirken bu sevginin 2. sezonun çekilmeme ihtimalini ortadan kaldırdığını belirtti.
 
Squid Game 2.sezonu ne zaman?
 
Dizinin Los Angeles'ta düzenlenen özel gösteriminde konuşan yönetmen Hwang Dong-hyuk, "Dizi çok fazla sevildi ve ikinci sezon için çok talep var" dedi. Yönetmen Dong-hyuk, ikinci sezonun ne zaman ve nasıl olacağını söylemek için çok erken olduğunu düşündüğünü belirtse de şu anda kafasında planlama sürecinde olduğunu açıkladı. Hwang Dong-hyuk, gösterilen yoğun ilginin karşılığında ikinci sezonun çekileceğini "Gi-hun dönecek ve dünya için bir şeyler yapacak, size bunun sözünü veriyorum" sözleriyle onayladı.
>