Kulüp dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Kulüp dizisi nerede yayınlanıyor?

Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek ve Salih Bademci'nin başrolünde yer aldığı Kulüp dizisi şu sıralar oldukça gündemde. Senaryosu Aysin Akbulut, Rana Denizer ve Necati Şahin tarafından kaleme alınan Kulüp dizisi hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

+Kul%C3%BCp+dizisi+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?+Kul%C3%BCp+dizisi+nerede+yay%C4%B1nlan%C4%B1yor?
ABONE OL
 
Popüler dijital yayın platformu Netflix'in yeni dizisi dizisi Kulüp, konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Zeynep Günay Tan ve Seray Yüce'nin birlikte yaptığı Kulüp dizisi 1950'li yılların İstanbul'una ayna tutuyor.
 
Kulüp dizisi konusu ne?
 
Eski bir mahkum olan Matilda, 1955 yılının en önemli gece kulüplerinden birinde çalışır. Matilda'nın kızı Raşel, o hapisten çıkana kadar varlığından bihaberdir. Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel'i Pera'nın belalısı olan Fıstık İsmet'ten uzak tutmak için çabalar. Matilda aynı zamanda patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim'in egoları ile de mücadele etmeye çalışır. Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.
 
Kulüp dizisi oyuncuları kimler?
 
Kulüp dizisinin oyuncu kadrosunda, Salih Bademci, Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Metin Akdülger, Fırat Tanış, Asude Kalebek, Merve Şeyma Zengin, İştar Gökseven yer almaktadır.
>