Kötü kraliçe

+K%C3%B6t%C3%BC+krali%C3%A7e
ABONE OL

Meksika Güzellik Kraliçesi Laura Mojica Romero, insan kaçırma çetesine üye olduğu şüphesiyle tutuklandı. Kraliçe, suçlu bulunursa 50 yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir.

Meksikalı Laura Mojica Romero adlı güzel, 2015’te Miss Earth Oaxaca tacını, Kolombiya’da düzenlenen yarışmada ise 2020 Uluslararası Kahve Kraliçesi tacını takmıştı. Güzelliğiyle ve aldığı derecelerle ünlenen Laura’nın korkunç yüzü ortaya çıktı. Meksika polisi, aralarında Laura Mojica Romero’nun da bulunduğu 8 şüpheliyi, azılı bir insan kaçakçılığı çetesine üye olmaktan yakalayarak gözaltına aldı.
 
Tutuklanan üç kadın ve beş erkekten biri olan Laura, Meksika’nın doğusundaki Veracruz eyaletindeki müfettişler tarafından yapılan açıklamada, ‘insan kaçırma konusunda uzmanlaşmış bir suç örgütünün iddia edilen sekiz üyesinden biri’ olarak nitelendirildi. Laura’nın sabıka kaydı fotoğrafı kısa sürede yayılırken, haber şoke etkisine neden oldu. 25 yaşındaki tescilli güzelin suçlu bulunması halinde 50 yıla kadar hapis cezası alabileceği belirtildi. 
 
Yarışmalarda Meksika’da meme kanseri ve lösemiye karşı mücadele etme konusunda konuşarak kalpleri fetheden güzellik kraliçesinin insan kaçakçılığı şüphesiyle tutuklanması şaşkına çevirdi. Laura için ‘Kötü kalpli kraliçe’ yorumları yapıldı.
>