Hamileyim dedi! Karnından uyuşturucu çıktı

+Hamileyim+dedi%21;+Karn%C4%B1ndan+uyu%C5%9Fturucu+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1
ABONE OL

Gaziantep'te şüpheli olarak görülen bir araç polis ekipleri tarafından durduruldu. Araçta bulunan ve hamile olduğunu söyleyen kadının karnından uyuşturucu çıktı.

Gaziantep'te şüpheli olarak durdurulan bir otomobilin sürücüsünün üzerinde ve otomobilin içerisinde uyuşturucu madde ele geçirildi. Aynı otomobilde bulunan, hamile görünümlü kadının da hareketlerinden şüphelenen ekipler, yapılan muayene neticesinde kadının hamile olmadığını, karın kısmında uyuşturucu madde sakladığını tespit etti.
 
Gaziantep'te İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Oğuzeli ilçesine bağlı Çaybaşı Mahallesi'nde şüphelenilen bir otomobili durdurdu. Otomobilde yapılan aramanın sonucunda sürücü M.F.G'nin üzerinde bir miktar uyuşturucu, kaputun altına gizlenmiş 450 gram esrar ile hassas terazi ele geçirildi.
 
420 GRAM ESRAR BULUNDU
 
Araçtaki hamile görünümlü T.G'nin davranışlarından şüphelenen jandarma ekipleri, kadını Oğuzeli Devlet Hastanesi'ne götürdü. Hemşire tarafından yapılan aramada, T.G'nin karın kısmına gizlenmiş 420 gram esrar bulundu. Araçtaki 3 şüpheli gözaltına alındı.

Kaynak: Sondakika

>