En romantik burçlar hangileri?

Burçların kendine özgü özellikleri bulunuyor. Bazı burçlar aşırı duygusal olurken bazı burçlar ise romantik oluyor. En romantik burçların hangileri olduğunu merak ediyorsanız bu haberimiz tam da sizin için.

+En+romantik+bur%C3%A7lar+hangileri?+
ABONE OL
Bazı burçlar, diğerlerine göre daha romantiktir. Mum ışığında akşam yemeğini, el ele sahilde yürüyüşü herkes sevmez. Ama seven burçlar da vardır. En duygusal insanların Balık, Yengeç ve Kova burcu olduğu biliniyor. Peki burçların özellikleri neler?
 
Balık Burcu: Gözleri nemli birini görüyorsanız kesinlikle balık burcudur. Gözünün yaşı ucunda olan balık burcu ile romantik bir ilişki yaşamak mümkün. Çünkü derin düşünür. Dokunsaldır. Sevdiğini göstermeyi de sever.
 
Yengeç Burcu: Sahiplenici yengeç burcu insanı sevdiğini sahiplenmek konusunda da mahirdir. Biraz kıskanç olan yengeçler havadan nem kapsalar da oldukça romantik bireylerdir. Ansızın ellerinde çiçeklerle bekleyen birini görürseniz muhtemelen burcu yengeçtir.
 
Kova Burcu: Yaşamayı ve yaşatmayı sever kova burcu insanı. Aşıksa inanılmaz romantiktir. Sevdiğinin kılına zarar gelirse dünyaları yakar. Güzel sözler söylemeyi sever. Sevdiğini sürekli yüceltir.
>