Benim Hayatım'ın Hayat'ı Nilsu Berfin Aktaş kimdir? Nilsu Berfin Aktaş kaç yaşında?

Hayatın tüm zorluklarına rağmen ailesiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul'a taşınan bir kızın hikayesini anlatan, Benim Hayatım dizisinde Hayat karakterine genç ve güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş hayat vermektedir. Nilsu Berfin Aktaş kimdir?

+Benim+Hayat%C4%B1m%E2%80%99%C4%B1n+Hayat%E2%80%99%C4%B1+Nilsu+Berfin+Akta%C5%9F+kimdir?+Nilsu+Berfin+Akta%C5%9F+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?
ABONE OL
 
Dizinin oyuncu kadrosunda,  Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şimşek gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.
 
Benim Hayatım'ın Hayat'ı Nilsu Berfin Aktaş kimdir?
 
1998 yılında Ankara'da doğan güzel oyuncu Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu 2018 yılında Nurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan ve Fırat Parlak'ın jüriliğini yaptığı Geleceğin Starı yarışma programı ile adından sıkça söz ettirmeye başladı. Oyunculuk kariyerinde Pantene, Cornetto, Turkcell gibi markaların reklamlarında da rol aldı. Yeni sezonda yayına girecek olan ve yönetmenliğini Ersoy Güler'in yaptığı 'Kuzey Yıldızı İlk Aşk' projesinde Gökçe karakterine hayat verecek.
 
Yer aldığı yapımlar
 
2019 - Show TV / Kuzey Yıldızı İlk Aşk / Gökçe Karakteri - Director: Ersoy Güler
 
2019 - Rastlantı - Director: Onur Öğden
 
2018 - Geleceğin Starı - Director: Tamer İpek
>