7 Nisan Çarşamba burç yorumları

+7+Nisan+%C3%87ar%C5%9Famba+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

7 Nisan Çarşamba, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak.  7 Nisan Çarşamba gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
7 Nisan Çarşamba Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün Ay’ın konumu, sizin borsa ile ilgilenen yanınızı ortaya çıkarıyor. Sosyal çevrenizle olan yaşantınızda idealist bir tavır sergilemeniz sonuçların olumlu olmasını sağlayacaktır. Yakınlarınızla istediğiniz şekilde iletişim kurabileceğiniz bir gün. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Aklınızda olan düşüncelerden taviz vermemek için direniyorsunuz. Sabit bir düşünceye sahip olduğunuz için çevrenizdekiler tarafından yargılanmanız olası. Yeteneklerinizin neler olduğunun farkındasınız ama hala beğenmediğiniz şeyler var.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün başkalarının yaşantılarını merak edebilir, bu merak ettiğiniz kişiler ile birlikte olduğunuzda onların hayatlarını eleştirebilirsiniz. Sıkı bağlar kuracağınız insanları iyi seçip gerçekten güvenebileceğiniz insanlar ile birlikte çalışmalısınız. Bugün diğer günlere göre daha dikkatli davranmanızda fayda var.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Bugün çok güçlü gezegenlerin etkilerini göstermesi sizin de olumlu yönlerinizin ortaya çıkacağını gösteriyor. İkili ilişkilerinizde kesin ve yargılayıcı tavırlar sergiliyorsunuz. Aklınızdakileri karşınızdaki kişiye aktarırken size özel bir üslüp kullanıyorsunuz.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Ay tepe eviniz üzerinde ilerlemeye devam ediyor. İş yerinizde yöneticileriniz ile aranızda olan bağların gelişmesi ve iş birliği ile karar vermelisiniz. Katı bir tutum sergilerseniz bu yöneticileriniz ile olan ilişkilerinizde çatışmalara neden olabilir.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Bazı şeyleri analiz etmekte çok iyisiniz. Zihninizde gelişen olayları biraz daha genişleteceksiniz. Duygusal yapınızı fazlası ile gizliyorsunuz. Ruh sağlığını iyi durumda tutmak ve geliştirmek için bu yönünüzü daha çok dışarı vurmalısınız. Disiplin gezegeni olan satürn daha kararlı davranmanıza sebep olacak. 
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Güçlü olduğunu kanıtlayacak çalışmalara imza atacaksınız. Finansal konularda uyumlu ve başarılı şekilde devam etmek istiyorsanız, karşınıza gelen tekliflere karşı daha dikkatli olmalısınız. Akşam saatlerine doğru üzerinizde bir rahatlama hakim olacak.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Ay zıt burcunuzda ilerlerken duygusal yapınız sebebiyle kafanız karışacak. İlişkilerinizde yapmanız gereken kendinizi biraz da olsa geriye çekmek olacaktır. Partnerinizi bu şekilde boğmaktan vazgeçin. Sezgilerinize ve şüphelerinize güvenebilirsiniz. Bazı şeyleri anlama gücünüz fazlasıyla yüksek.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Evinizde yaşamakta olduğunuz maddi konular ile ilgili sorunlar canını sıkacak. Bu konular ile ilgili gelişmeler için takipte olacaksınız. Çevreniz tarafından yönlendirilmek istenebilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var. Hata yapmaya fazlasıyla müsait bir gün.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Hayatınızda olan her şey sizin lehinize olacak şekilde tasarlanmış gibi. Geleceğe dair isteklerinizin çoğalması gerçekleşen olayların sonuçlarını olumlu şekilde etkiliyor. Bu isteklerinize de yakın çevreniz tarafından büyük bir destek var.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Uzak mesafeler ile ilgili ilişkilerinizin tekrar tekrar gündeme gelmesi, beklediğiniz şeylerin gerçekleşmesini de beraberinde getirecek. Gerçekleşen olaylarda aklınızı akıllıca kullanmayı çok iyi biliyorsunuz fakat sizi zorda bırakan tercihleriniz oluyor. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Hayatınızda gerçekleşen duygusal olaylardan çok etkileneceksiniz ve dostlarınızla sıkı bağlar için olacaksınız. Dostlarınız ve arkadaşlarınızla olacak grup çalışmalarınız için uygun bir gün. Yaşayacak olduğunuz olayların şartları sizden yana olacak ve önünüzde bulunan büyük engeller ortadan kalkacaktır.
 
>